16:Honím si.

27. července 2013 v 8:46 | Dixion |  I wish


Zapnul na telefonu reproduktor a položil jej na roh u vany.

"Svlíkáš se?" Zeptal se ho Louis. Vyprsknul smíchy a sundal si poslední, co měl na sobě; ponožky.

"Ne, jdu se koupat oblečený," odpověděl chytře, s úplně vážným tónem hlasu a prohlídnul si v zrcadle zuby.
Líbí se mu, jak je má rovné, vypadají, jako by na nich nikdy rovnátka neměl.

Stále byl nervózní, měl pocit, jako by ho Louis měl vidět, nebo co.

"Vtipné," poznamenal rozesmátý hlas v telefonu,"hm, jsi nahý?"

"Louisi…" dal mu najevo, že je to trapné. Alespoň pro něj, pro Louise nejspíš ne.
Logicky. On tady byl ten nahý.

"Takže jsi," vzdechnul Louis. Niall rozpačitě zakroutil hlavou a opatrně vlezl do vany tak, aby si telefon nepocákal, nebo, nedej bože, neshodil do vody. Zabořil se až po ramena do pěny a hlavu si opřel o hranu vany. Naklonil ji ke straně, aby ho Louis lépe slyšel a naopak on jeho a úlevně vydechl. Koupel potřeboval jako sůl. Všechny svaly se uvolnily a on konečně mohl zarelaxovat. "Už jsi vlezl do vany?"

"Hm," zamručel souhlasně, i tak bylo znát, že je spokojený, ač unavený.

"Bože, to je sexy," zašeptal a pak hrdelně zasténal. "V jaké poloze jsi?"

"Mrhm, nevím, asi ležím, nebo? Jo, ležím na zádech… proč prosím tě?"

Uslyšel šustění a tiché zavrnění. "Agh… asi abych věděl, jak si tě mám představovat." Louisův hlas byl zastřený, dával si hodně záležet, aby se dokázal soustředit na obojí. Na telefon i…

Niall vytřeštil oči…
…sex po telefonu?

"A… v jaké poloze jsi ty?" Promnul si bolavá zápěstí a pak si dlaněmi pohladil třísla. Slyšel jasně Louisův zrychlený dech.

"Um, já," protáhl ve výdechu,"s-sedím?" Zachraptěl podivně. Niallovi došlo, co se tam děje.

"A kde sedíš?" Zeptal se provokatérským hlasem a promasíroval si bolavá namožená stehna. Přejel si zespoda dlaní přes svůj penis a obrátil si ho tak k podbřišku.

"…msteli."

Zamračil se a nahlas do telefonu zamručel.

"V posteli," zopakoval mu Louis.

Zasmál se a přetáhnul si přes žalud předkožku. Do penisu se mu pomalu začínala nahrnovat krev. "A," zasténal,"co tam děláš?" Přejel si objímkou prstů po celém údu a zase zpátky. Pak jen krouživě vytvářel tlak u kořene.

"Nialle…" zašeptal mu do telefonu Louis a trhaně se nadechl. "Tak moc tě chci," přiznal,"chtěl bych se s tebou pomilovat."

Ohryzek mu poskočil a erekce už zbytněla úplně. Vyndal jednu ruku z vody, tu kterou měl položenou na svém podbřišku a otřel si jí do osušky položené na koupelnovém stolku vedle vany. Sáhl po mobilu a třesoucími prsty vypnul reproduktor. Telefon si přiložil k uchu a znovu zapohyboval rukou směrem nahoru.

Spolknul slova, která chtěl říct, a chvíli mu trvalo, než to dokázal. "Hrozně bych tě chtěl cítit v sobě…" Nevěděl, zda to říká správně, nikdy sex po telefonu neměl.
Neměl v životě ani normální sex…

"Předst… AHH, představ si, jak bych do tebe přirážel," navnadil jej Louisův chraplavý zastřený hlas. Niall se snažil, ale nikdy ten tlak nezažil, nikdy mu nikdo ten citlivý spot v těle nehladil, netřel. "Co děláš?" Ptal se ho.

"T-to ti to mám jako říct?" Hlesl a přejel si po špičce žaludu nehtem. Hrdelně zasténal, ale snažil se zmírnit hlasitost. Rodiče sice nejspíš právě večeřeli v úplně jiné části domu, přes to se bál, aby mu třeba právě v tu chvíli nezačal někdo bušit na dveře.
To by bylo skutečně trapné.

"Ano, Nialle, řekni mi, co teď děláš. Popiš mi to," pověděl svůdným hlasem do svého Samsungu, zatímco si zkušeně masíroval varlata a představoval si, že je to Niallova ruka.

"Honím si," uslyšel. Pobaveně se zasmál, lépe to říct nemohl.

"Ano a jak si to děláš?" Ptal se dál.

"N… normálně." Zase se zasmál, ale ne do mobilu, nechtěl ho rozrušit ještě víc.

"Hm, máš v ruce svůj penis," sjel si prsty po své erekci až k žaludu, kde ji pevně uchytil,"že ano?"

"Ano," slyšel, jak chlapec sténá.

"Kloužeš po něm svojí dlaní?" Začal si přejíždět palcem po uzdičce a nakonec jel celou dlaní dolů, trhaně se dráždíc u kořene.

"Jo, Lou," odpověděl mu.

"Představuješ si," přiložil si špičku k pupíku a vytrvale si jí o něj třel, do toho sténal,"jak ti ho kouřím, viď?"

"Louisi," zavzdychal mu do ucha s dráždivým přízvukem. Jeho hlas připadal Louisovi takhle polozastřený a zároveň hlasitý hrozně sexy. Ještě víc, než obvykle.

"Pusť ho, Nialle," poručil mu.

Tak chlapec učinil, i když nevěděl, proč to má udělat. Jen doufal, že tohle neskončí, alespoň dokud se neudělá.

"Dosáhneš si až úplně dolů?" Zeptal se ho starší chlapec.

"Asi," natáhnul paži a prstem se dotknul své dírky,"ano." Bylo zvláštní dotýkat se sám sebe takhle na místech, kam si před tím při těchhle věcech nesahal.

"Už jsi to někdy zkoušel? Dělal ti to někdo někdy… takhle?" Ptal se ho, když neodpovídal, pokračoval: "Zasouval do tebe někdo prsty? Nebo tě lízal?" Nikdy dřív na tohle nemyslel, ale teď mu to připadalo vzrušující a tak nějak po tom začal toužit.

"N… ne," zašeptal stydlivě a přitisknul k sobě nešťastně víčka. Připadal si trapně, že tohle dělá s někým, kdo má tolik zkušeností. Pravděpodobně.

"…agh, tak si to představ… jak ti to dělám. Zkus to, uvidíš, že se ti to bude líbit," poradil mu,"začni jedním prstem."

Chlapec nejdřív znovu zapnul reproduktor a položil telefon na vanu, bál se, aby ho nenamočil, pak víc podsadil pánev, aby měl lepší přístup a opatrně do sebe zkusil dostat jeden prst. Bylo mu to nepříjemné, ale ani jej nenapadlo protestovat, nebo neposlechnout. Když Lou řekl, že se mu to bude líbit, tak bude.
Za každou cenu.

Připadalo mu to divné, přes to se pomaličku uvolňoval a vydržel to. "Uvolni se, půjde to líp." Zkušebně v sobě prstem zakroutil, ale zatím mu to stále příjemné nebylo. "Představ si… jak tě líbám na krku," ulehčoval mu to nevědomky Louis,"máš rád líbání na krku?"

"Asi," vydechl vzrušeně. Nevěděl, nikdy ho na krku nikdo nelíbal.

"Určitě ano," utvrdil ho povzbudivě chlapec a dál mu radil,"zkus další prst." Niall do sebe zasunul i druhý prst a překvapivě to nebylo tak hrozné, jako ten první. Úlevně vydechl a vyčkal na další pokyny. "Zkus si zatlačit na stěny… jen ohni prsty, zamiluješ si to, uvidíš." Ohnul podle instrukcí prsty a zatlačil jimi do svého nitra.

Vykřikl.

"Líbí se ti to?" Zopakoval ten pohyb, na kůži jej zamrazilo. Se štěstím se hned na poprvé trefil do správného místa.

"Jo," vzmohl se krátce odpovědět. Začal místo ustavičně třít a hladit, dráždit ho.

"Zavři oči," pokynul mu,"jsou to moje prsty," vzrušeně mu do telefonu zavrčel - nejspíš byl právě v nejlepším, mezi slovy dělal velké mezery,"jsem tam s tebou. Líbám tě na krku, hladím jednou rukou tvoje záda a prsty na druhé ruce v tobě kloužu," tření jednoho chlapce se stávalo rychlejším a rychlejším, intenzita a tlak celé situace byla téměř nevydržitelná, zatímco přejíždění po penisu, jak se stimuloval druhý chlapec, pomalu zpomalovalo, protože si právě potřísnil třísla a bříško a jeho erekce začala ochabovat. Do sluchátka nahlas zasténal, když dosáhl orgasmu, čímž donutil Nialla ještě víc zintenzivnit rychlost a sílu tření svého nejcitlivějšího spotu v těle. "Zastav, tlač na to místo, jak nejvíc můžeš," poručil mu ztrhaně a opřel se hlavou o studenou zeď za sebou.

Blonďák učinil přesně tak, jak mu Louis řekl.

Ustal v pohybu a silně prsty naposledy zatlačil do toho místa. "Představ si, že to já jsem v tobě a do toho místa…" prudce se nadechl,"tlačí můj penis."

V hrdle se mu ztrácel nejdelší výkřik orgasmu, jaký kdy měl, i tak ho ale Louis slyšel.

"Kurva," praštil temenem hlavy do hrany bílé vany a prsty ze sebe vysunul.

"Ni?" Zašeptal na něj, když se dobrých pět minut nic neozývalo a on se konečně vzpamatoval natolik, že byl schopný jej oslovit.

Voda, v které blonďák ležel, se za tu dobu stala studenou a na bříšcích prstů se mu vytvořily varhánky. "Louisi?"
zachraptěl a začal se nemotorně zvedat. Přelezl klenbu vany a telefon položil na pračku. Bezmyšlenkovitě se začal otírat, v duchu stále někde uprostřed jejich pomyslného milování.

"Broučku," oslovil jej Louis něžně. Na to se zhroutil k zemi, hlavou se opíraje o modrou skříňku pod umyvadlem, a rozvzlykal se. Větší zoufalství jakživ nezažil. "Nialle, jsi tam?" Slyšel. V ruce dřímaje nachovou osušku se zvedl do kleku a dolezl k pračce. Sebral z ní svůj blackberry a znovu reproduktor vypnul. Telefon si přiložil k uchu a začal plakat do něj.
"T… tohle jsem nechtěl," hlesl upřímně hlas ve sluchátku,"neplakej."

"Strašně toužím mít tě u sebe…" brečel,"Louisi, udělej s tím něco."

"Nialle, nech toho. Nebreč. Hezky se utři, jestli ještě nejsi, teple se obleč a běž do postele," nakázal mu přísně, přesto láskyplně. "Chtěl jsem, aby sis to užil, a ne abys z toho měl trauma… tobě se to nelíbilo?"

"Líbilo."

"Tak vidíš…" Podle jeho slov se zvedl, do sucha se utřel a okolo pasu si ovázal osušku. Popotahujíc a utírajíc si slzičky, vytáhnul z vany špunt a zhasnul za sebou. Došel do pokoje, zamknul se a zavrtal se do přikrývky. V pokoji byla jasná tma. Zavřel oči. "Dobrou noc. Krásně se vyspi. A slib mi, že už nebudeš plakat," promluvil k němu Louis.

"Slibuju."

"Tak pa, medvídku," zašeptal sladce.


"Sladký sny…"
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 3. listopadu 2013 v 22:52 | Reagovat

tohle.
tenhle díl.
ty slova.
bože.
tohle mě vždycky tak rozbrečí!
.... abnormální dokonalost.

2 Karin Karin | 14. srpna 2016 v 13:29 | Reagovat

Tenhle díl byl perfektní.********** :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama