18:Idiot. Idiot. Idiot. Idiot. Idiot. Idiot.

27. července 2013 v 9:02 | Dixion |  I wish


"Ježišikriste," ulevil si,"obleč se, nebo tě přes tu webkameru… erm, znásilním." Krásná široká ramena a svalnaté pevné paže. Viděl snad až pod chlapcův pupík, ještě níž. Bradavky přesně akorát usazené, symetricky rozložené křivky, pravidelná rovná V-line. Tepláky měl stažené zatraceně nízko.

"Mě by to nevadilo," přimhouřil oči a olíznul si rty. Po chvíli ticha se rozesmál, Louis se tvářil srandovně. Ústa měl otevřená, určitě o tom ani nevěděl, hlasitě dýchal, pohled na přelomu chtivý a prázdný. "Ukaž mi ten tvůj byt," navrhnul, když mu došlo, že už je doma, v Doncasteru.

"Ale já tu nemám uklizeno, Nialle," zasmál se a dál hladově pozoroval chlapcův nahý hrudník a roztomilé, ploché bříško. A hlavně jeho ruce. Svaly na jeho rukách ho rozžhavovaly nejvíce.

"To je mi fuk, ukaž mi to tam… kde budu spát, až přijedu," viděl, že je mimo, snažil se jej vyprovokovat,"kde spolu budeme spát, mazlit a milovat se," zašeptal,"kde ti budu dělat snídani a jak si říkal… vyprovázet do práce nebo do školy…
No tak, nebuď labuť," nahodil psí kukuč a pozvedl obočí.

"Jestli se teď celou dobu snažíš, aby se mi postavil, tak se ti to daří na výbornou," zamumlal otráveně. Byl naštvaný, že s tím nejde nic udělat.

"Tobě stojí? No teda, Louisi!" Zachrochtal smíchy, a když si byl jistý, že jej hnědovlásek zase pozoruje, přejel si prsty po V-line. Uslyšel chlapcovo zasténání. "Ty máš ruku v klíně!" Vyjekl jako malé dítě. Viděl mu pouze pod prsa, dál kamera nezabírala. "Že jo?!" Neuvědomoval si absurdní rozdíl mezi jeho chováním včera a v tuto chvíli. Teď zatím nebyl v rozpacích ani v nejmenším, připadalo mu to srandovní a roztomilé.

"Ni… Nialle, prosím," zasípal Louis. Oči měl už poměrně dlouhou dobu zavřené, hlavu zakloněnou. "U… udělej mě." Skoro jako by upadl do spánku a něco se mu zdálo.

Blonďák hlasitě polknul, sledoval jeho pravý biceps. Stahoval se a uvolňoval. Jeho dlaň klouzala po penisu a on tam skoro viděl. "Nialle…" šeptal stále.

"Hej!" Volal na něj, ale on nereagoval. Niall se chvílemi až bál. Vypadalo to, jako by byl něčím posedlý.
Niallem, maximálně…

Notebook staršímu chlapci spadl z klína dolů, takže jej viděl celého. Jeho ústa byla otevřená, hrudník se šíleně rychle zvedal. Ruka se pohybovala v tempu, jaké ještě neviděl.

Bylo to sexy, bylo to krásné, Louis byl sexy a krásný. Ale bál se o něj.

"Kurva, Louisi, přestaň!" Zakřičel vystrašeně. V tu chvíli do jeho pokoje vpadla maminka. Než stačil zareagovat, její oči stihly rozpoznat, co na obrazovce je. Laptop zaklapnul a s vyvalenýma očima a naprázdno klapajícími ústy se na ni otočil.

"M-ma…mami, já, já… to."

Matka se mu vtlačila na postel a chytila jej za ruku: "Andílku," hodil po ní nevinným pohledem,"to… byl," polkla a na chvíli uhnula pohledem k oknu,"chlapec?" Když na ni nereagoval a jen prázdně hleděl, pokračovala: "Ty se díváš na muže? Líbí se ti… kluci, nebo co…?" Šeptala smířlivě.
Idiot. Idiot. Idiot. Idiot. Idiot. Idiot. Idi-

"Nevím," zašeptal provinile, dál ale nepokračoval. Žena jej po chvíli pohladila po vlasech a stiskla pevněji jeho ruku. Měla
na krajíčku:
"Neříkej to tátovi," přikývnul,"a pojď na večeři." Odešla z pokoje.

Chytil se za čelo a zhroutil se zády do peřin.
To zvoral.

Naštvaně shodil notebook z postele, s mobilem třísknul hned vedle a s prásknutím dveří dodupal do kuchyně.
Byl naštvaný na všechny; na sebe, na Louise, na matku i na otce, který za nic vlastně nemohl, na Grega, který s tím neměl už vůbec nic společného, kromě toho, že s ním musel jet k tomu zpropadenému jezeru, snad byl naštvaný i na Denise, na ředitelku školy, na starostu města, na manažera Mullingarské banky, na průvodčího vlaku, na dealery drog, na bohaté, na chudé, na černé, bílé i žluté, na křesťany, ateisty i katolíky a jehovisty a rastafariány a Němce, Ghaňany, Rusáky a na Eskymáky a indiány…

Na všechny, na celý svět.

Praštil sebou na židli ke stolu a lokty se opřel o stůl. Bradu si podložil pěstmi a pevně stisknul víčka. Doufal, že až oči otevře, bude všechno, jak má být. Matka se to nedozví, otec už vůbec ne a doma budou spokojení, ve škole bude za nejlepšího žáka, bude umět sporty, bude hrát fotbal nejlíp z celého města a všichni ho budou mít rádi.
A hlavně tu bude Louis s ním.

Otevřel oči, před ním s ránou přistál talíř s večeří.

Ne, nic nebude, jak má být… Nenápadně si otřel oči, matce nevěnoval jediný pohled. Ani otci, ostatně. Večeře probíhala v tichosti, maminka si občas povzdechla, on věděl, že kdyby promluvil, nejspíš by se rozplakal, a tak mlčel, Bobby je zticha vždy.

Nechal od večeře více než půlku porce a odešel. Nereagoval na maminčin vyděšený pohled ani na tátovy otázky, či příkazy, ať se posadí. Potřeboval Louise, potřeboval ho hned.

Z šuplíku u psacího stolu vyhrabal klíč a v pokoji se zamknul. Zhasnul, zatáhl závěs a rozsvítil lampičku.

Louis strnul v pohybu, když uslyšel ukončení hovoru. Probral se. Z penisu se mu samovolně vylilo sperma, ačkoliv už nepumpoval. Nechal se tak hloupě vyprovokovat, nechal se unést a teď… Niall ho už nejspíš nebude chtít vidět.

Už zase jej nenapadlo, že na vině může být někdo jiný. Například příchozí matka.

Tiše se rozplakal. Otočil se k notebooku zády a zabořil tvář do přikrývky. Možná by ho to tolik nevystrašilo, kdyby Niall nebydlel tak daleko, možná by se tolik nevylekal, ale vždycky tady byl nějaká hrozná šance, že ho už nikdy nemusí slyšet, nebo vidět. Vždycky se mohlo něco stát a on nad tím neměl žádnou moc, nemohl nic dělat.


Ne na takovou dálku.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama