2:Taky dobrý vtip.

30. července 2013 v 16:42 | Dixion |  Got a secret. Can you keep it?


Položil dlaně na chlapcovy půlky a vyzvedl si jej za ně na zídku, jež se nacházela za podnikem, z kterého před malou chvíli vyběhli ruku v ruce. Zaynovy ruce zase přilnuly k jeho tvářím a pomalu prsty zajel až na zátylek. Aniž by jeden spustil pohled z očí toho druhého, se k sobě přiklonili a pomalu se střetli rty. Poprvé. Reakce těla u obou byla jasná, šimrání v žaludku a potřeba se toho druhého držet rozhodla; rozhodně v tom chtěli pokračovat. Do dalšího polibku se usmáli. Liam něžně objal Zaynův užší pas, strčil ruce pod bundu a něžně jej hladil podél páteře. Pak jednou rukou sjel na jeho stehno. Nevinně jej po něm pohladil, což mladší bral jako pokyn; kolem boků mu nohy obmotal a poprvé přes jeho rty přejel jazykem. Měl hebké rty, měkké a voňavé po jelením loji.

Celé to probíhalo v tichosti. Líbali a hladili se dobrých pětadvacet minut v kuse.

"Dáš mi své číslo?" Zeptal se Liam a políbil chlapce do koutku úst. Prohlížel si jeho tvář sotva ze tří centimetrů, chtěl si ji uchovat v paměti co nejlépe, jelikož nevěděl, kdy ho zase bude moct vidět.

"Jasně, samozřejmě," Zayn se maličko odtáhl, čekal, až Liam vyndá z kapsy telefon. Měl nový iPhon. Naťukal mu do něj své číslo a podal mu ho zpátky. Dostal za to další polibek.

"Rovnou to raději odzkouším," pousmál se jemně a chvilku do iPhonu něco psal. Ve chvíli, kdy ho schoval do kapsy, černovláskovi v kapse zavibroval jeho mobil. Chtěl po něm sáhnout, ruka staršího muže ho však zastavila. Jemně stiskl v ruce jeho zápěstí. "Přečti si to až doma, dobře?" Zmateně zamrkal, ale přikývl. Narovnal límeček na košili, kterou měl pod propínacím svetrem, a upravil černou kravatu, za kterou si jej občas přidržoval. Liam na něj koukal přímo zbožně. Image drsňáka se v přítomnosti krásného cizince vypařila, naopak působil jako neviňátko.

"Nechceš třeba hodit domů? Teda, jestli tu nejsi autem, což nepředpokládám, když jsi pil," mlel pantem tak rychle, že jej Liam skoro nestíhal. Proto, ještě dřív, než stačil dál promluvit, uchopil jeho tváře do dlaní a umlčel ho polibkem. Zayn se do toho rozesmál, div ze zídky nespadl. S omluvením sklopil hlavu a vydýchával. Když ho něco pobavilo, byl neuvěřitelný smíšek. Ačkoli na pohled vypadal docela… suše.

Hnědé oči, o něco tmavší, než měl on, jej pobaveně sledovaly. "Netušil jsem, že jsem až tak zábavný," podotkl rozesmátě.

"To teda jsi," zvážněl Zayn, ale šlo vidět, že těžko zadržoval smích," jsi král vtipů. Stejně jako když jsi mi oznámil, že budeš muset jít. Taky dobrý vtip," ještě se mu nechtělo loučit…


Liam si povzdechnul: "To ale vážně budu muset…" Zayn smutně přikývl. "A v pohodě, rád chodím pěšky, mám to jen tady… za rohem," slabě se pousmál. Mladší chlapec povolil stisk okolo jeho boků a pasu, kde měl obmotané nohy, a spustil je ze zídky dolů. "Zavolám ti, napíšu, všechno. Co nejdřív se zase," vlepil mu dětskou pusinku,"uvidíme. Slibuju."
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 FuckMeKevin FuckMeKevin | 31. července 2013 v 11:03 | Reagovat

Na Kuksijonu ani LB mě to neoslovilo, ale teď? WoW...zamilovala sem se do toho!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama