29:To je přece gayský.

27. července 2013 v 9:28 | Dixion |  I wish


Odpoledne bylo horké, a tak se z procházky po starém zámeckém parku vrátili splavení, i když si vyrazili oba jen v tílku a kraťasech.

"Jestli chceš do sprchy, můžeš, já počkám," blonďák si ze sebe trošku zpocené tílko beze studu sundal, otřel se s ním a hodil ho do prázdného koše na špinavé prádlo. Sledoval Louisův zadeček, měl celou tu dobu tak příšernou chuť se ho dotknout, ovšem nenašel odvahu. Jeho nohy byly krásně symetrické, záda v jemném esíčku a zadek mírně vyšpulený, přímo jej to lákalo.

Když odešel z jeho zorného pole, odešel k lednici, odkud vytáhl plechovku s pomerančovou limonádou. Otevřel ji a zhluboka se napil. Bublinky jej nepříjemně pošimraly v nose, až mu zaslzely oči. K nohám se mu najednou přimotal Loulou. "Pojď ke mně," vzal si ho do náruče a políbil jej na čumák,"dlouho jsme se nemazlili, viď… promiň, šmudlo." Pořádně ho podrbal za ušima a šel se s ním rozvalit na gauč. Gauč měli velký, černě polstrovaný. Lehl si, štěně povalil k sobě a začal jej líně hladit a drbat na břiše. Zavřel oči a rozjímal. Momentálně mu k životu nechybělo lautr nic. Měl
Louise, Louloua, vlastní byt. Peněz dost, jídlo nakoupené, celý týden s jeho miláčkem před sebou.

Na obličej mu dopadly za sebou dvě ledové kapičky. Otevřel oči. Louis se nad ním skláněl a zbožně si jej prohlížel.

"Už se nemůžu dočkat, až si tě budu prohlížet při spaní," podotkl nadšeně, v zápětí jej ale napadlo, že ho Niall vedle sebe třeba vůbec spát nenechá. Zachoval ovšem klid a odolal nutkání se zeptat. Niall mu stejně odpověděl bez otázání:

"To teda ne… já si budu prohlížet tebe." Posadil se a stáhl si chlapce na klín.

"Vždyť mě neuneseš, no tak…"

Zakoulel očima a za trest jej kousl do ramene: "Přestaň."

"Přestaň co?" Lou jej krátce políbil a otřel se mu mokrými vlasy o obličej. Niall jej ze sebe beze slova něžně shodil a odešel do koupelny také.

Kolem půl desáté večer poloseděli, pololeželi na roztaženém gauči. Prsty a nohy smotané do sebe, zabalení ve velké hnědé dece. Oba oděni do tílka a boxerek; opět si byli o kousek bližší.

"Ty si holíš stehna?" zařehňal se Niall už poněkolikáté za večer a znovu nahoře pohladil partnerovy hladké nohy.

"Ne! To je přece gayský," vykřikl Lou směšně a šťouchl blonďáka v podpaždí. Ten z toho měl srdeční zástavu; byl neuvěřitelně moc lechtivý, jen se ho někde takhle kdokoliv dotkl, svíjel se v křečích smíchu.

"Pitomče," rezignovaně nad ním zavrtěl hlavou. Ruku z jeho stehna nesundával, naopak s ní sjel po vnější straně až pod zadeček. Z poloviny na něm ležel, Louis měl přes něj nohu, kterou Niall hladil, přehozenou. "Ne, tak protože to tady," konečky prstů zajel za nohavičku jeho prádla a dlaní promnul stehno,"máš úplně heboučký." V místnosti byla tma, světlo sálalo pouze z puštěné televize, měli tam příjemné intimno, i když ho narušovali šaškováním a Niallovým neuvěřitelně hlasitým smíchem.

"Ty seš trdlo," usmál se a volným tílkem prostrčil ruku, aby mohl hladit chlapcova záda,"moje," a Niall se konečně odhodlal uskutečnit svůj celodenní plán; rozevřenou dlaní začal krouživě hladkat Louisův zadeček. "To se mi líbí," zavrněl chlapec pod jeho doteky. Proto hlazení zintenzivnil a pečlivě jeho plné půlky masíroval. Dokonce si párkrát dovolil zajet za boxerky a hladit nahou pokožku. Louis si jeho hlavu přitáhl za temeno blíž a jakoby nastavoval krk. Niall dělal, jak myslel, že to bude chlapci příjemné. Políbil tenkou kůžičku pod uchem a začal ji nasávat mezi rty. Starší přítel se pod ním celý chvěl a třásl, chraplavým hláskem tiše sténal a slastně vydechoval. Chvílemi se dokonce tence hihňal.

"Jsi přenádherný," pošeptal Niall hned, co přestal jeho krk líbat a zadeček hladit. Pokud by bůh krásy existoval, on by vsadil vlastní hlavu, že je to Louis. Maličko se zavrtěl, cítil, že přítelovy boxerky jsou o něco naditější, než předtím. Nic na to neřekl, jen se posunul výš, svalil se z jeho těla dolů a jen si lehl naproti a chytil jej za ruku.

"Sere mě-" zívl, víčka mu padala. Niall se zvedl a vypnul televizi. Nahnul se k němu a políbil ho do vlásků:

"Jdeme spinkat," pošeptal s leskem v očích a pohladil jej po tváři. Louis nevěděl, jestli tedy budou spát v jedné posteli, nebo ne. Zmateně se posadil a s dalším zívnutím se kolem sebe rozhlédl. Tma jej ještě víc uspávala. Modrooký mladík čekal před gaučem, až se konečně zvedne, ale on se ani nehýbal. "Lou, pojď už," zamručel ospale. Chlapec se vítězoslavně, leč v polospánku, usmál a nechal se do ložnice odvést. Vlezl pod slabou přikrývku a čelem se natočil doprostřed. Matrace se hned prohnula i naproti a do náruče se mu vtiskl jeho milovaný. Matně si vzpomněl, že ještě něco chtěl:

"Sere mě, že říct to je takhle naživo mnohem těžší, než do počítače…" zamumlal,"ale já se překonám," zívl a Niall se nad jeho náměsíčným vyjadřováním rozpouštěl. "Miluju tě, broučku." Byl políben do rozčepýřených vlasů:


"Taky tě miluju. Dobrou."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama