30:Opravdu jim to spolu sluší.

27. července 2013 v 9:30 | Dixion |  I wish


Zamžoural do místnosti, vysvícené nepříjemným ostrým denním světlem. Poklad, který držel v náručí, se zavrtěl a on jej políbil na nos. Ze spánku se usmál. Opatrně jej pustil a místo svého těla, jejž Niall doteď objímal, mu podstrčil Louloua, který jim spal u nohou. Zašel potichu do koupelny, kde si vyčistil zuby a vysprchoval se. Obléknul si jen červené kraťasové tepláky, protože bylo vedro, a odešel po špičkách pryč. Začínal se tam cítit jako doma, dokonce vlezl do lednice a začal dělat snídani. Do toustovače hodil dva kusy toustového chleba a z mísy na jídelním stole vybral ovoce, které dal později nakrájené do hlubokého talíře. Do skleniček nalil avokádový džus a dal opékat další tousty. Za sebou uslyšel šramocení. Byl políben na nahé rameno a objat okolo pasu. Ledové prsty mu obkreslily slabě rýsovanou V-line a zabořily se podél ní za kašmírovou látku:

"Dobré ráno," zůstaly těsně pod gumou kraťasů. "Co to tady provádíš?" zeptal se šeptem a políbil chlapce na tvář. Nakonec jej uchopil za boky, aby si jej obrátil čelem k sobě. "Snad neděláš snídani?" vyděsil se, když konečně spustil zrak z Louise a prohlédl si linku.

"EHh," přeci neudělal nic špatně,"ano, dělám." Žaludek se mu sevřel, do teď ho nenapadlo, že mohlo být nezdvořilé vlézt do cizích skříní, do cizí lednice. Jasně, Niall byl jeho přítel, ale tohle byl byt jeho bratra…

"Myslel jsem, že nám jí udělám já," blonďák našpulil rty a přejel mladíkovi bříškem ukazováčku po nahém pupíku. Zaujatě si ho prohlížel, jezdil okolo něj prstem a hladil Louisovu kobru. Pak se sklonil, nedalo mu to, a políbil jej přesně na to místečko pod pupíkem, tam, kde jemná čárečka chloupků začínala.

"Nialle," vydechl mladík a zarděl se. Tohle na něj bylo moc intimní a vzrušující na to, aby to nepokračovalo, pokud by se jej ještě jednou takhle dotkl. "Pojďme si dát tu snídani." Usmál se na něj a vrazil mu do rukou tácek. Položil na něj ovoce, talíř s chlebem, který doplnil o ty dva upečené z toustovače, máslo a nugetu, co vyndal z lednice a polibkem mu naznačil, že má jít snídani položit na stůl. Niall se s jídlem ovšem rozešel do ložnice. Louisovi se nechtělo snídat venku, v bytě měli alespoň o něco menší horko, ale bez řečí se s džusem rozešel za ním. Překvapením bylo, že blonďák nechtěl snídat na balkoně, nýbrž v posteli. Deka byla přehozená přes čelo postele a Niall už se rozvaloval na ní a mazal tousty nutelou.

"Můžu za tebou?" popošel a sklenky s pitím položil na stolek. Nesměle se zhoupnul na špičkách, ruce měl v pěstičkách, kterými se dětsky bouchal do boků. Dělal to vždycky, když byl nervózní a v podobné pozici. Niall se nahlas zahihňal a pak vážně odpověděl:

"Ne." Louis najednou připomínal štěně. Nevinně přiťapkal k posteli a vylezl na ni. Po čtyřech dolezl ke svému milovanému a posadil se mu na zadeček. Poté si lehl na jeho záda a hlavu položil na rameno, tvář přitiskl k Niallově tváři. Hrábl rukou do misky s ovocem a nacpal si plnou pusu:

"Ugh, mňam," mlaskal a s pusou zapatlanou od nugety, kterou už si stihl ochutnat, mu vlípal jednu pusinku za druhou. Chlapec pod ním se jen bez přestávky smál.

"Ty jsi případ," prohlásil smířlivě a zakousl se do toustového chleba.

"Ty ale taky," jejich rozhovor byl na úrovni.

"Ne, jenom ty."

"Ty taky, říkám," fňukl hraně. Niall se zavrtěl pod jeho tělem a nakonec se celý obrátil. Toust položil za sebe a pohladil přítele něžně po tváři. Zvedl hlavu z matrace, objal jej nohami okolo boků a ruce prostrčil podpaždím na lopatky. Louis byl celý upatlaný, jako malé dítě, musel se mu smát. Jeho oči se zdravě leskly a dech byl přerývavý z věčného smíchu, horký a voňavý. Pobral mezi své rty Louisův horní a zespoda jej polaskal jazykem. Podobně to udělal i se spodním, nakonec vsál oba dva rty, slíbal z nich všechny stopy po nugátové pomazánce a do dalšího polibku povystrčil jazyk. To samé udělal i hnědovlásek a oni se tak poprvé střetli nejen rty, ale i jazyky zároveň. Jen je o sebe lehce mazlili, nestrkali si je až do krku, chtěli tenhle zážitek uchovat v něžnosti a nevinnosti. Louis byl zvyklý při líbání zavírat oči, kdežto Niall si jej rád prohlížel. Řasy se mu mihotaly a zorničky pod víčky chvěly. Vypadal stejně krásně, jako večer předtím. Tak bezprostředně krásně. "Hrozně moc mi chutnáš," poznamenal mezi polibky. "A umíš krásně líbat, věděls to?" Niall se zachichotal, ale nic na to neřekl. Polibek od Louise byl první v jeho životě a on měl i z toho ze začátku špatný pocit, když měl vzít v potaz milostný život a zkušenosti jeho přítele. Najednou z něj hnědovlásek slezl a seskočil z postele.

Z černého obalu, který ležel na komodě, vytáhl jeho foťák a hned za chůze si rozpačitého Nialla začal fotit. Odjakživa fotil v černobílé, viděl v ní více umění, než v barevné fotce. I když Niall je umění samo o sobě. Vylezl na postel a posadil se chlapci, jenž se už dávno stačil posadit, protože byl zvědavý, kam Louis odchází, obkročmo do klína a zabral jeho obličej. Roztomile do hledáčku mrkal, nejspíš mu ještě nestačilo dojít, co se děje. Louis fotil jeho oči, jeho rty, každý detail jeho nádherného obličeje. Jen seděl s pootevřenými ústy, dýchal, mrkal a držel svého přítele na zádech, aby mu někam neutekl. "Mám nápad," zajásal starší mladík a přenastavil fotoaparát na natáčení. Pak vzal z misky kousek vodního melounu a z půlky si jej strčil do pusy. Zapnul natáčení; foťák držel ve vzdálenosti půl metru od jejich hlav. Nahnul se dolů k blonďákovi a melounem mu trošku smočil rty, aby se probral. Ten automaticky ovoce přijal, oba kousli a akt proměnili rty v polibek. Když se od sebe odtáhli, Louis okamžitě natáčení vypnul a celý natěšený si kraťoučké video pustil. Chtěl vidět, zda jejich polibky vypadají stejně krásně, jako mu to připadalo. Niall mu nakukoval přes rameno.

"Nám to spolu fakt sluší," pochválil si a hned se po něm vrhl. On mu objetí oplatil hned, jak svůj Canon položil do měkké peřiny, kde se mu nemohlo nic stát.

Opravdu jim to spolu sluší.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama