31:Prokrista.

27. července 2013 v 9:33 | Dixion |  I wish


Přitáhl si blonďatého chlapce za zadeček ke svému tělu a dlaněmi sjel na stehna. Vytáhl si jej do náruče, nohy jeho mladičkého přítele se mu omotaly doslova kolem pasu a on zvedl hlavu, aby jej mohl políbit. Nohou za nimi zavřel dveře a skopl žabky. Byli se právě vykoupat v zatopeném lomu daleko od Mullingaru, kde Niallovi nehrozilo nebezpečí. Oba se
hlasitě smáli, Niallův smích mezi polibky řinčel skoro v ozvěnách po místnostech, kudy si jej Louis nesl až do ložnice.

Položil chlapce na postel a rovnou na něj lehl. Mravenčilo mu ve slabinách, jen co si představil, že už by se konečně mohlo něco dít.

Tedy… samozřejmě, že by blonďáčka do ničeho nenutil a rozhodně jej nechtěl vystrašit nebo zapříčinit, aby se cítil nějak špatně. Ani vyloženě nikam nespěchal, jen… měli málo času, co nevidět zase odlétal, a Niall byl moc přitažlivý na to, aby zůstával v takhle blízké přítomnosti v pohodě. Tak strašně dlouho byl sám…

Jemně se klínem otřel o jeho stehno; zasténal mu do úst. Jednou rukou, na které se opíral, přejel přes tílko po Niallových žebrech a níž. Přenesl váhu na jednu stranu, ze které na chlapce nalehl. Rukou jel ještě níže, pak se prsty prošmátral pod oblečení a jemně mu přejel po propadlém bříšku. Nepřestávali se líbat, stejně tak smát. I když… začínalo to být dráždivé a lačnící a mladší z chlapců znervózněl. Louis rozepnul knoflíček na jeho džínových kraťasech, stále věnujíc pozornost blonďákovým rtům, uchopil mezi palec a ukazováček jezdec na zipu a opatrně sjel až ke konci. Hrdla sevřená, dech zastaven; ruku vsunul do kalhot a třesoucími se prsty objal zlehka polovzrušený penis, byť přes spodní prádlo. Ustali v polibku, Niall se odpojil a udýchaně se soustředil jen na koncentraci. Poprvé v životě se jej tam někdo dotknul a to, že to byl právě Louis, ten okamžik dělalo mnohem vzácnějším a důležitějším pro jeho život. Starší mladík rukou penis začal nenásilně hladit a třít, zatímco Nialla znovu popudil k polibkům něžným okusováním jeho rtů a brady. Vysunul ruku z kalhot a klekl si vedle touhou a nervozitou třesoucího se těla. Vysvlékl stydlivému chlapci černé tílko a naprosto ovládajíc každičkou jeho myšlenku i zbytek oblečení najednou.

A teď byl pod ním nahý. V celé své kráse. A že byl vážně krásný… Líčka stydlivostí celá zčervenala a víčka byla nervozitou sklopena dolů. Dlaněmi překryté přirození, ret skousnutý, v… v hlavě zmatek. Bál se. Takhle vystrašený nebyl snad nikdy, přestože Louisovi by vždy stoprocentně důvěřoval. Vzhlížel na něj, jak se také vysvléká a lačně si jej prohlíží zpřed postele. Kleknul si, pod velkými dlaněmi stále schovávaje svou mužnost, a polezl kousek dozadu. Louis, již také zcela nahý, vlezl na postel a po čtyřech k němu přilezl. Nezdálo se, že by se nějak ostýchal a styděl před ním takhle odhalený. Neměl se také za co stydět, ovšem. Posadil se před Nialla a vztáhl k němu ruku, aby jej pohladil a případně přitáhl blíž k sobě, aby mohli pokračovat. Jeho se avšak zmocnil takový strach a panika, že před jeho dotekem uhnul. Louis svraštil obočí a nakrabatil čelo. Okamžitě paži stáhl zpátky, začalo mu být špatně od žaludku. Když jeho milovaný konečně zvedl hlavu a pohlédl mu do očí, našel v nich s hrůzou strach.

"…L-" absolutně nemohl vyřknout hlásku, v puse i krku mu vyschlo a jejich vztah jakoby viděl v ohrožení,"lásko…" konečně se přinutil promluvit. Rty se mu třásly, srdce bilo na poplach: "Ty se něčeho bojíš? Máš… strach? Z nečeho?… Ze… Ze mě?" To bylo snad to nejhorší, co by se mohlo stát. Překryl si ústa dlaní a znovu k chlapci vztáhl ruku: "Prokrista."

Niall na něj vyděšeně koukal, vůbec jej nenapadlo, že by taková situace mohla nastat. Těšil se, až se jej bude Lou dotýkat, až spolu budou trávit čas v posteli, nazí a v objetí… jen se trošku vyděsil, protože tak rychle to nečekal a-

"Ne… Loui, špatně jsi to pochopil!" Nataženou ruku přijal, přiložil si jí k horké tváři a párkrát ho na ni políbil. "Jen… ještě nechci…" pokýval hlavou, aby mu naznačil, co myslí. Moc se styděl, také za to, že bruneta tolik vylekal.


"Ale my se přeci nemusíme hned milovat," promluvil kajícně Louis a opatrně si přisedl blíž. "Klidně zůstaneme jen u líbání. Nebo mazlení. Můžeme se mazlit? Co říkáš?"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 14. srpna 2016 v 14:44 | Reagovat

Je krásné jak je Louis opatrný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama