32:Svět konečně dával smysl.

27. července 2013 v 9:35 | Dixion |  I wish


Prohlížel si jeho nejistý obličej, ještě stále vyděšené oči a nervózní úsměv. Niall neodpovídal.

"Tak ne." Dočista nahý se jen při cestě pryč sehnul pro teplákové kraťasy a odkráčel do obýváku. Byl nešťastný, celý se třásl, bylo mu do breku. Hned mu připadalo, že všechno zkazil a Niall se už nenechá ani políbit. Oblékl si kraťasy, naostro, a hledal místečko, kde by se mohl zašít. Tento byt byl velký a prostorný, špatně by se tu člověk schoval. On si však všiml místa za pohovkou. Posadil se a opřel se zády o její zadní opěradlo. Kolínka si skrčil a schoval do nich tvář.

Pomalu to na něj přicházelo.

Tohle nikdy nedělával, ani když mu máma dala na zadek, nebo když se narodila jedna ze sester a on žárlil, anebo ani když se rozešel či pohádal s partnerem. Nikdy se nestáhl do sebe a řešil si svůj problém sám. Jenže tady neměl

Poprvé popotáhnul.

Jen při myšlence, že se svého přítele nikdy nebude moct dotknout víc, než je slušné, mu vyschlo v puse. Niall byl nádherný, měl platónské tělo, krásně symetrické a jako by ho někdo namaloval - bez jediné chybičky. Nebo je Louis alespoň přehlížel.

Podruhé popotáhnul.

Přemýšlel nad naprosto absurdními věcmi - skutečně si myslel, že když na sebe Niall teď nenechal sáhnout, nebude nechat nikdy, myslel si i že odejde a nechá jej tam zbytek týdne samotného, nebo dokonce přemýšlel i nad myšlenkou, že by jej mohl vyhodit.

Rozvzlykal se.

Tvář si zakryl dlaněmi, pusu nejvíc; nechtěl, aby šel jeho pláč slyšet do ložnice. Z které blonďák stále nevylézal. Tak moc toužil po tom dotýkat se ho a zahrnout jej láskou, že to jeho samotného zaslepilo. Ačkoli si dával pozor, aby Nialla nějak nevystrašil nebo mu neublížil, jeho odhalené tělo, jež se mu celou tu dobu producírovalo před očima, bylo příliš silným lákadlem. A teď to pokazil a plakal kvůli tomu, že se stačili pohádat tak brzy. I když… oni se nepohádali, jen se nepochopili správně a dostatečně si nedali najevo, co po sobě chtějí. Zní to prachsprostě, ovšem Louisovi tato situace přišla mnohem horší, než jakákoli hádka.

K boku se mu připláclo něco chlupatého a neposedného. Niall to nebyl; není chlupatý. Chtěl štěně pohladit, ale jeho zaujalo něco jiného a odběhlo kolem něj ke dveřím od ložnice. Pomalu otočil uplakané oči tím směrem. Příliš. Schoval spodní ret do pusinky a roztomile si protřel oči pěstičkami. Mezitím k němu Niall, nahý Niall, došel. Rukama už si klín nezakrýval, naopak, vůbec jej neskrýval a dlaně při pohybu položil na Louisova ramena. Rozkročil a sklouzl se hýžděmi po jeho stehnech, posadil se mu do klína, vtěsnal se mezi jeho nohy a bříško; málo prostoru potajmu vytvářelo na jeho penis vyhovující frikci.

"Chtěl bych se mazlit," zašeptal chlapec nevinně a bez okolků přítele políbil. Sjel dlaněmi na Louisovy ruce; jednu z nich přitiskl na svá záda a druhou jej nenápadně navedl k jeho penisu. Položil si ji pod pupík a ještě mu tlakem naznačil, že může sjet níž. Louis tak učinil, i když byl myšlenkami úplně mimo. Niall jej absolutně zmátl a rozhodil… Znovu se dotkl jeho ruky, tentokrát ji viditelně posunul níž, ke svému penisu.


On polovzrušený úd uchopil do ruky. Potřeboval to. Mít v ruce to teplo, spíš horko, potřeboval se takhle Nialla dotýkat, uspokojovalo to jeho duši a svět konečně dával smysl.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama