33:I psovi může být smutno...

27. července 2013 v 9:36 | Dixion |  I wish


Otevřel ústa a ustal v polibku. Čelo měl ještě stále nalepené na čelu svého milovaného. Před očima měl rozmazáno a Louisovy oči viděl ztěžka, přestože se zdálo, že do nich hledí. Jeho horký dech dopadal na brunetovy zavřené rty. Byly červené, vlhké a chvěly se v touze po dalším políbení. Ruka staršího mladíka klouzala po Niallově penisu v pravidelných intervalech; pomalu a pečlivě. Prsty, které měl blonďák položené na jeho tvářích, se třásly, on celý se třásl a sotva slyšitelně sténal. Něco mezi výdechy a vzdechy. Louis pořád počítal s tím, že to Niall může každou chvíli ukončit, kdykoliv se mu něco mohlo přestat líbit. Ale věřil v to, že jej dnes uspokojí, že mu dá to, po čem touží, ať je to cokoliv.

"Zlato," vydechl ztěžka a přidal v tempu. Jeho ruka najednou pumpovala strašně rychle a Niall skoro nemohl dýchat. Nic tak moc intenzivního nikdy nezažil, bylo to tak vzrušující, chtivé a provokativní, že když zavřel oči, viděl duhové plameny tančit všude okolo. "Nepůjdeme do postele?" vydal ze sebe mladík a s ustáním v pohybu jej něžně políbil. Bylo to něco tak intimního, až se jim oběma chtělo plakat. Mezi nimi panovala tak silně zamilovaná atmosféra, celý akt byl křehký, ačkoliv by ho nikdo nemohl rozbít. Ani jeden nečekali, že jejich první opravdové dotyky budou tak moc vázané, důležité a hlavně vůbec nečekali, že budou takhle vášnivé a rychlé. Předpokládali, že to bude pomalé a velmi nevinné; přitom zatím to vypadalo trošku lascivně, i když v lascivitě by nebyla taková spousta citů.

Niallovo myšlení se uklidnilo a on konečně pořádně mohl pohlédnout do očí jeho přítele. Pod rouškou chtíče a vzrušení tančily jiskřičky starosti a péče, lásky a oddání, důvěry, kterou k němu choval, a obrovského vděku. Pohladil jej po tváři:

"Jasně," vydechl přesladce a olíznul si rty.
Je možné, aby měl Louis specifickou chuť?

Když se chtěl zvednout, vylekal jej hrom, který šel zpoza oken. Do teď venku bylo nádherně…

"Ty se bojíš bouřek, beruško?" Louis se něžně usmál a políbil jej letmo na klíční kost.


"S tebou ne," úsměv mu milerád oplatil; jako by je jejich úsměvy navzájem ujistili o správnosti jejich činů. Zvedl se z chlapcova klína a pomohl i jemu na nohy. Najednou si připadal nižší, skoro se při polibku a zavěšení se mu okolo krku musel vyzdvihnout ve špičkách… Rozešli se pomalu, tělo nalepené na tělu, rty tlačíc do druhých, do ložnice. Loulou se smutně otočil a šel si lehnout do svého pelíšku. Co přijel Louis, skoro nikdo se s ním nemazlil. I psovi může být smutno.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 FuckMeKevin FuckMeKevin | 29. července 2013 v 21:05 | Reagovat

Je to tolik moc nádherné:)
A z Kuby si nic nedělej, asi ho to jen mrzí:( Máš svůj úžasnej blog a já tě miluji:)
#Kuksijonisthebestcouple

2 carolinedixion carolinedixion | 30. července 2013 v 12:17 | Reagovat

[1]: Hňaaa, usmívam se jak měsíček na hnoji. (Říká se to tak, ne?:D)
Miluju tě, hun, děkuju. :***
A ungh, Kubovi to líto není, to si nemyslím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama