34:Nifty boy.

27. července 2013 v 10:29 | Dixion |  I wish

Takže prvním příspěvkem, který ještě nikde nebyl, na novém blogu je I wish. Další díl, hm, nevím, jestli tady o tom už někdo ví a asi se to tu bude rozjíždět hodně pomalu. Ten měsíc bez psaní byl pro mě očistcem, ještě s tou... ehm, událostí s kuksijonem.
Chtěla jsem napsat koťátka moje chlupaťoučká, jenže je mi jasné, že zatím nemám ke komu mluvit. :D
Ach ta sebelítost.


Políbil blonďatého modroočku na nos a položil jej na postel: "Je tu hrozné dusno… otevřu okno, nevadí?" Aniž by čekal na odpověď, zvedl se a okno dokořán otevřel. Do místnosti se vlila salva čerstvého ledového vzduchu, bouřka jim byla blíž a šero z venku protančilo oknem do pokoje. Podmínky pro jakýkoliv milostný akt byly perfektní.

Vrátil se k nahému chlapci, jenž se mlčky na zádech rozvaloval vprostřed rozestlané postele. Za okny se ozvalo zahřmění, ve stejnou chvíli jeho vlhké rty přejely přes Niallův pupík. Narovnal hlavu, aby chlapci viděl do tváře a pomalu se přesunul zpět k jeho tváři. Zblízka mu dýchl do ouška a nos jemně vrazil do voňavých vlasů. Legračně na chlapce vycenil zuby, Niall se zasmál podle plánu a on jimi dráždivě přejel přes pokožku na oholené tvářičce. Kůži skousnul a políbil. Maličké pihy na milencově nosu pohladil bříškem ukazováčku a palce a konečně se políbili na rty. Vášnivě a chtivě. Pak jemně; něžně. Jeho ruka sjela z tváře na bříško, po kterém jej mazlivě pohladila. Čím víc se blondýnův penis otíral o jeho stehno, tím víc krve proudilo do jeho vlastní erekce. Jejich těla se zlehka zhoupla každou chvilku, otírala se o sebe, ten okamžik byl… nadržený.

Oba muži byli vzrušení a v zápalu touhy je doteky, které následovaly této chvíli, dělaly tolik slabými. Bezmocnými. Blonďák přejel pomalu a opatrně po Louisově páteři, přes prohlubeň v esíčku až na jeho kostrč. Tam prsty vsunul kousek pod gumu kraťas a hladce vklouzl dovnitř celou dlaní. Položil ji na přítelovu pravou půlku; palcem přitom pohladil rýžku mezi půlkami. Louis zavzdychal chlapci do úst a ruku z jeho bříška přesunul na vnější stranu stehna. Když jeho doteky nebyly dráždivé a provokativní, byly jemné a něžné. Niallovy opatrné a nejistě roztomilé.

Modrooký mladík pokrčil nohu v koleni, aby mu umožnil snazší přístup k němu celému, a druhou rukou začal jemně tahat za pas na jeho teplákových kraťasech. Dvakrát se schválně nadzvedl v pánvi; to vytvořilo dostatečně dráždivou frikci na Louisův penis.

Pohlédli si do očí, oba tupě svírali spodní rty v zoubkách - nervózně napjatí a vzrušení. Oba plní očekávání a vůbec si nedovedli představit, jak daleko tohle zajde.

Niall zatnul břišní svaly a pomaloučku se posadil, Lou tím pádem z rázu klečel před ním. Něžně se usmál a prsty na jeho opálených bocích začal kraťasy stahovat. U kolen se zastavil, vyčkal, až milenec zareaguje a posadí se. Poté oblečení se samolibým úsměvem sundal a odhodil vedle sebe. Klečel mezi jeho narovnanýma nohama a pomalu se skláněl blíž. Položil dlaně na mladíkovy holeně a uspokojivě se s nimi celý posunoval směrem proti jemným chloupkům na nohách až na stehna. Palci pohladil třísla, zatímco on se nakláněl do doby, až byl rty u rtů milence, torsem natisknutý na Louisův hrudník.

"Miláčku," vydechl Louis tence; Niallův penis se ladně mazlil s jeho rozkrokem,"EEehh…" ztěžka popadal dech,"polož se na záda," poručil mu měkce a počkal, až tak mladší z páru učiní. Pořád v jeho očích viděl strach? Cítil, že musí něco udělat, aby mu důvěřoval naplno.

Blonďáček se položil, nohy roztažené. Louis seděl mezi nimi a s láskou a obdivem v očích na něj shlížel. Jeho penis vypadal… lahodně. Olízl si rty, nemohl se dočkat, až ho bude mít v ústech. Sklonil se a položil znovu ruku na jeho stehno, naléhajíc na něj jen jednou půlkou těla. Niall znovu pokrčil nohu a dlouze se zadíval do modrošedých panenek.

"Počkej, lásko," hlesl tiše Louis a urovnal svému mladinkému milenci polštářek pod hlavou. S úsměvem, sladce a láskyplně.

Niall se spokojeně usmál: "Děkuju," a pohladil jej po tváři. On jej políbil na rty, každým polibkem a dotekem si byli bližší. Horní ret pohladil jazykem a prudce do něj kousl. Přemístil své tělo vedle Nialla a odhodlaně si odkašlal. Poklekl u něj, vařící dlaní hladil jeho jemnou kůži od vlhkého krku, přes prsa a bříško, podbřišek, dohola oholený rozkrok, vzrušený penis, vlhký žalud, stehno, až k varlatům. Venku zahřmělo velmi silně; jeho dotek byl silný a Niallova reakce všeříkající. Lesklé oči se pomalu zavíraly a otevíraly, dech zadrhnutý, prsty na rukách i nohách zatnuté a penis nateklý a čekající na přítelovy uspokojující doteky. Sklonil se celými zády k jeho klínu. Vlhce políbil chlapcova třísla a místečko těsně nad penisem. Niall zavzdychal.

Usmál se a znovu jej mokře políbil - tentokrát na kořen. Uchopil úd do ruky a odzdola jej pomaličku olízl. Pak mezi rty podržel penis těšně pod žaludem, jazykem dráždíc samotnou nejcitlivější špičku. Blonďák naprázdno otevřel ústa, němě vykřikl. Tohle chtěl rozhodně zažívat častěji a to ještě ani nebyli ani při nejmenším nijak daleko.

"Mňam," uslyšel Louise zamumlat, hned se zarděl. Jazyk opět obtáhl jeho penis, tentokrát ale pojal do úst mnohem víc. Přelezl mezi Niallova stehna, kde opět poklekl na kolena a začal hlavu pomalu sunout níž. Kousek po kousku, milimetr po milimetru šrouboval ústy dolů ke kořenu. Jeho krásné oči začaly slzet pod náporem tlaku, jenž byl vyvinut na překližku v krku. Chtěl ale, aby jejich první zážitek byl to nejkrásnější, co zatím zažil a aby na to vzpomínal nadosmrti. Také mu hrálo do karet, že byl první mu takto blízký; což ovšem nevěděl jistě, Niall mu to nahlas nikdy nepřiznal.

Trhnul hlavou nahoru, penis pustil z pusy a zvedl trošku hlavu. V rychlosti si vzdychajícího chlapce prohlédnul, vypadal nádherně. Uchopil do ruky milencova varlata a jemně je promnul v dlani. Vyhoupl se nad něj, rukama se zapřel vedle hlavy, k níž se sklonil. Usmíval se, když pozoroval, jak pomaličku své pomněnky otvírá. Naschvál erekcí přirazil proti němu; Niall na to znovu prudce přitiskl víčka k sobě a nadzvedl na centimetry hlavu z polštáře. S výdechem ji zase položil a on jej uchopil za ruku. Propletli prsty:

"Líbí se ti to? Mám pokračovat?" Lascivní podtón hlasu dodával situaci provokativnější odstín.

"Ano, prosím. Prosím, Loui, pokračuj."

Přesně toho chtěl docílit. Jen se rty opřel do pokožky na jeho zpoceném čele a zvedl se z postele. Nestydatě se prošel po pokoji, v opakovaných intervalech osvěcované blesky z venku, a z kosmetické taštičky vzal do ruky lubrikační gel. Za cesty zpátky do postele ho otevřel a na prsty si vymáčkl kapičku průhledného gelu.

Niall se mezitím nejistě připravil tak, že si záda a kostrč podstrčil srolovanou larisou. Chtěl, aby se posunuli dál a aby vše dopadlo tak, jak má. Strach z intimity a z toho, že se své lásce nebude líbit, z něj opadal.
Dokonce přemýšlel i nad tím, že by se s Louisem i dnes možná pomiloval.

"Nifty boy," pochválil si s úsměvem starší z chlapců a usadil se na kolena mezi Niallovy dopředu pokrčené nohy. Rovnou se sehnul k dolním partiím milencova těla a dlaněmi, tak aby nikde nerozmazal gel, si ještě jeho boky poupravil do výšky.

Olízl si rty a přisál se k chlapcovu vstupu. Znovu a znovu, aby jej vydráždil, snažil se vyvinout ten nejintenzivnější tlak a dokonale obratným jazykem tomu jen napomáhal. Niall už teď prožíval něco neuvěřitelného. Zoufale znějícími výkřiky obšťastňoval Louisovo ego; pocit užitečnosti, pocit, že ho může uspokojit, mu dělal dobře… on sám ho může uspokojit.

Ne jako když byli stovky kilometrů od sebe.

"Ano," zasténal táhle mladičký chlapec, právě se svíjející v nejúžasnější křeči z pocitu bezmoci a naplnění v jeho životě,"ano, Louisi, ještě… ano…"

Jeho předchozí milenci nikdy takhle nesténali, nemluvili při tom a Niall byl navíc ještě tak moc rozkošný… Zachichotal se; v nejlepším se má přestat.

Ale jen na chvíli.


Jemně nanesl LubGel na a kolem dírky a druhou ruku položil na vleže propadnuté bříško. Nenásilně se do něho opřel, když do chlapcova těla začal vnikat ukazováčkem. Svěrací svalstvo měl stažené do poslední tkaničky, nebylo zas tak jednoduché se do něho dostat. Niall se mračil - zatím to bylo pouze nepříjemné. Louis trpělivě vyčkával, až se uvolní. Věděl, že to není nic jednoduchého; zejména ze začátku. Mimoděčně políbil světloučkou kůži na jeho stehně a bříšky prstů ruky, jíž měl položenou na blondýnkově bříšku, pohladil chloupky pod pupíkem. Mladík ležící na zádech znaveně vydechl, čímž se nevědomky víc uvolnil a poddal se. Konečně. Brunet se vítězně usmál a vsunul k ukazováčku i prostředníček a jen je od sebe roztahoval; aby se roztáhla i jeho dírka. Sehnul se a mezi prsty strčil jazyk. Přes citlivou tkáň mokře přejel a do poloroztažené dírky jím hladce vjel; ruka z jeho bříška promnula oteklý penis. Uši měl nastražené; nechal po pokoji znít Niallův překrásný hlas.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elisabeth. Elisabeth. | 27. července 2013 v 14:21 | Reagovat

Takže, moje milá. Je to to nejúžasnější, co jsem kdy četla, a ty to moc dobře víš, jen jsi tak skromná, že si to prostě nechceš přiznat, viď?
Už od začátku považuju tvoje povídky, za ty nejlepší, a mám pocit, že je jen málokdo překoná. :333 Moc se těším na další díl. :')) To s kuksijonem je mi líto, ale věřím, že i tady budeš mít dost návštěvníků. Já se mezi ně pyšně řadím. :'33

2 Annie_Baz Annie_Baz | 27. července 2013 v 14:36 | Reagovat

Dix...!
You save my horny soul, really.
Je to dokonalý, 34 dílů a konečně, ahh, mám z toho heart attack, protože ty víš, jak velká fanynka IW jsem.
Miluju tenhle díl, vím že budu milovat a zbožňovat i všechny budoucí.
A tebe miluju za to, že jsi to všechno zvládla, protože to co se ti stalo a jak ti ublížil, je hnusný a vůbec nechci to tady slovy popisovat, protože bych nebyla slušná.
Jsi hodně silná a ty to víš, protože jsi v krátký době vybudovala tenhle krásnej novej blog a máš dost potencionálu k tomu, aby byl jako Kuksijon, né-li lepší.
Děkuju Dix, jsem strašně ráda za všechno, za toho jak jsi do toho šla a v neposlední řadě za tvoje povídky:3

3 K K | 27. července 2013 v 23:51 | Reagovat

Umírám :3 Dokonalé..Chyběla jsi mi :) <3

4 elle elle | 28. července 2013 v 19:14 | Reagovat

Ohh. Děkuju za nějaký boží vnuknutí, který mi do hlavy vneslo myšlenku, abych si uložila tvůj ask do oblíbenejch a pravidelně ho kontrolovala. ONO SE TO TOTIŽ KUR*A VYPLATILO!! :D
Myslím, že moje závislost na tomhle se tou pauzou ještě tak ztrojnásobila a upřímně ti říkám, že tohle je od teď můj nejvíc nejoblíbenější blog. :)
Ehhmm, a s tou 'věcí' s kuksijonem.. hoď to za hlavu a žij přítomností.  Tenhle blog bude totiž L.E.G.E.N.D.Á.R.N.Í.
A k tomu dílu. Má dušička skáče trojitý salto a nemůže se dočkat dalšího.

5 carolinedixion carolinedixion | 30. července 2013 v 12:12 | Reagovat

[1]: Nechci si to přiznat, protože to není pravda, ne protože jsem skromná. :D
And... goddd, love you, really, bože, já te fakt miluju, děkuju, díky, díkyyy. :'))))))
Slzí mi oči.

[2]: Aw, my dear,
ty jsi povzbuzení sama o sobě.
Moc si tebe i toho, cos mi napsala, vážím, jsem silná jen díky tomu, jak moc jste mě všichni podporovali a samo od sebe nabízeli pomoc.
Vůbec jsme nečekala, že na blogu budu mít tak brzy čtenáře a to mě jen víc postrkuje k psaní, protože pokud na ty povídky čekáte, čemuž se upřímně divím:D, budu se snažit co nejrychleji o další díl k čemukoliv. :)

[3]: Děkuju, sweetcheek. :')) Mě jste chyběli vy.  

[4]: Máš můj ask v oblíbených? :O Awwwwwwwww, to je milé, panebože, ohh, ježiši. I love YAAAA, ó bože já tě miluju. dihewihflmkc. Panejo.
Děkuju, miláčku, na kuksijon už seru, I promise. :)

6 mischa mischa | E-mail | 30. července 2013 v 12:31 | Reagovat

Když jsem otevřela LB A viděla známou úvodku a číslo 34, měla jsem heart attack...dixion, moje milá je zpátky...volejte sláva a tři dny se radujte. Blog jsem již uložila do oblíbených a staré časy se vracejí. Jinak dílek opět nezklamal, hezky všechno natáhnout...času dost...však se oba dočkají svého naplnění(ježíš, to je ale.dvojsmysl).! Doufám, že jsi přes svoje volno nabrala síly a nápady, abys nás nadále mohla obšťastňovat svými krásnými písmenky...když si bude chtít s někým promluvit, jsem ti k dispozici alespoň na dálku, ale myslím, že brzy tu bude tak plno, že nebudeš vědět, s kým si psát dříve...

7 Kris Kris | E-mail | Web | 30. července 2013 v 16:45 | Reagovat

Awww, ty víš, jak dokážeš potěšit! :3 Jsem strašně ráda za tvoje povídky, v co nejbližší době se chystám okomentovat naprosto všechno, protože...s komenty se píše vždycky líp...i když nevím, jestli Ti ty moje pomůžou -_-
U tohohle dílu...ze začátku jsem přečetla, že se to jmenuje Naughty Boy, až když se to objevilo v textu, musela jsem vyjet nahoru a zjistit, že se to jmenuje jinak -_- (fuckk, měla bych se vrátit do 1.třídy, abych se naučila číst)
To s kuksijonem...je mi to strašně moc líto...vážně...i když mám pořád pocit, že za to můžu já...
Ten den, kdy Ti ho smazal, jsem se ho snažila překecat, aby to nedělal...řekl mi, že to neudělá, že prej vám ho nechá, ať si ho sežerete, ale když jsem se vrátila z oběda, už byl smazaný...vážně jsem nemohla nic dělat, i když...asi jo, mohla...obhajoval se tím, že potřebuje nový začátek...a když jsem se vrátila z chaty, najednou jsem nebyla v jeho přátelích...
To je jedno, každopádně tenhle blog bude lepší jak celý kuksijon dohromady :3
Jsi perfektní a dokonalá, stejně jako tvoje povídky :')

8 Chriss Chriss | Web | 8. srpna 2013 v 20:00 | Reagovat

Ok? Fajn? Proč jsem doposud nevěděla, že tenhle blog existuje?
PANEBOŽENANEBIJÁSEZTOHOPOSE---RU! Oh, Dixi, moc dobře víš (tedy doufám), jak tvoje povídky miluju a I wish se stala jednou z tvých nejlepších, ačkoli si myslím, že brzy přibude nová a ta překoná i tuhle, uvidíme.
Tenhle díl? Jen ty prostě MUSÍŠ rozepsat úplně (opakuji, úplně!) všechno do nejintimnějšího detailu. Ale víš co? Mně se to líbí! *připadá si jako úchyl* No nic. Já pádim na další díly :D

9 Karin Karin | 14. srpna 2016 v 14:58 | Reagovat

Moc hezky píšeš pěkně se to čte. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama