4:Měl v něm okurku.

27. července 2013 v 8:03 | Dixion |  I wish


Otevřel soubor. Nějakou chvíli se fotka načítala, ale hned, jak zostřila, vykoukly na něj dvě kulaté obrovské modré oči. Nevědomky si začal mezi prsty tahat za spodní ret a pak, asi po dvouminutovém záseku, poprvé mrknul.
Tohle že je on?

Konečně se zaměřil taky na něco jiného, než na ty studánky. Rovný nos, spíš menší, sem tam nějaké drobňoučké pihy.
Trošku nakrčený při letmém úsměvu. Pod čepicí vykukovaly světlejší vlásky a šla vidět jen ramínka. Pokoj za ním byl světlý, do oranžova vybavený.

Vypadal sympaticky i na pohled a hlavně… se mu moc líbil.

Podobně reagoval i Niall. Srdíčko mu na chvíli vynechalo - byl nádherný. Taky nechtěl uvěřit, že právě tenhle kluk má být Louis. Vypadal mnohem líp, než v jeho představách, a právě proto tomu nechtěl věřit. Samozřejmě znal ty odstrašující příběhy o internetových pedofilech… ale to mu bylo v tu chvíli docela fuk, protože… protože mu to zkrátka fuk bylo.

Když fotografii rozkliknul, naskytl se mu pohled na pěkného, doopravdy moc pěkného, hnědovlasého kluka. Nebo muže? Mladého nádherného muže. Snímek byl vážně hodně ostrý, nejspíš byl vyfocen nějakým lepším fotoaparátem. Vypadal jako do ročenky, nebo tak něco, protože měl na sobě košili, vestičku a kravatu. A taktéž mu šla vidět pouze ramena.
Zadíval se do detailů chlapcova obličeje… nejvíc jej zaujaly rty. Zlehoučka srdíčkové, hodně světle růžové a takové smyslné. Ano, to byl výraz, který Niall v duchu použil - smyslné rty. Polibku hodné rty. Sexappeal mu neuvěřitelně zvyšovalo drobné strniště na bradě a tvářích a jemné kruhy pod očima nevypadaly vůbec špatně; naopak dodávaly jeho vizáži mužný a dokonce moudrý vzhled.

Z transu jej probudilo cinknutí příchozí zprávy.

"Myslím, že… heh, mohl bych ti trošku polichotit? Protože jsi krásný. A můžu znovu? Hrozně roztomilý." Bledé tváře nabraly tmavších odstínů. Chvilku si kousal kůžičku na ukazováčku, kde se mu pomaličku začínaly tvořit záděrky, dokud nevymyslel nějakou smysluplnou odpověď.

"Děkuju, ale nejsem krásný ani roztomilý." Obvyklé hloupé řeči. "To ty jsi krásný a šarmantní. Hrozně…" Skousl ret u koutku. Nevěděl, zda má, nebo nemá.

"Co hrozně?"Louis připsal zvědavého smajlíka a, konečně sytý, spolknul poslední sousto.
Měl v něm okurku…

Znechuceně se zašklebil a jazyk vystrčil ven z pusy. Zaprskal a sáhl do batohu pro zbyteček minerálky z rána. Musel zapít tu nepříjemnou chuť, která mu nikdy nedělala dobře.

"Hrozně sexy."

Voda z jeho úst byla venku stejně rychle, jako se dostala dovnitř. Poprskal si celý stůl. S otevřenou pusou; po bradě mu přitom tekly pramínky zbytku višňové minerálky, a s, až nepříjemným, mravenčením v místech žaludku, srdce a močového měchýře, seděl dál a nemohl se hnout.

"S… sexy?" Zašeptal a následně vytáhl obočí výš. Pomalu se začal hýbat; svlékl si bundu, která zůstala ještě téměř suchá, a odhodil ji kamsi za sebe. Z krabice s kapesníky, jež měl po své pravici na okenním parapetu, vyrval hrstku a poutíral s ní nejdříve monitor a klávesnici. Ani nepomyslel na to, že by se mohlo něco porouchat - byl totiž moc mimo z kamarádovy zprávy. Otřel i prostorný stůl a šanon se svou rozdělanou seminární prací na geologii a konečně mohl odpovědět.

"To jsem, upřímně, nečekal. Díky," přidal úsměv,"budu se teď na tvou fotku dívat pořád. Škoda, že jich nemám víc." Zasněně znovu otevřel z lišty obrázek. Byl tak rozkošný. Vypadal starší, tak na dvacet, ale přes to se zdál neuvěřitelně roztomilý.

Konečky prstů přiložil k obrazovce. Lehce, skoro se nedotýkaje monitoru, pohladil nádhernou baculatou tvářičku na fotografii. Lokty se nakonec opřel o stůl a dlaněmi si podepřel bradu. Na pohled vypadal spíš zaraženě, ale vnitř něj se to kouzelně mihotalo. Oči jako pomněnky, sladce béžové rty a, i přes nižší kvalitu obrázku šly nádherně vidět ty pihy. Ty, roztomilost dodávající, pihy na nose.


"Třeba časem?"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 13. srpna 2016 v 23:51 | Reagovat

Kdy pak se uvidí. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama