Kapitola 2.

26. července 2013 v 22:26 | Dixion |  Bromancelove


"Nechtěl bys tedy ukázat ty sprchy? Jestli nemáš pyžamo nebo ručník, tak ti to půjčím." Blonďáček začal hledat ve své skříni nějaké svršky, Liam jej jen tiše pozoroval. Když to Niall konečně vyhrabal, hnědovlásek zavrtěl hlavou.

"Mám svoje." Rozepnul zip u kufru a vyšmátral kostkované flanelové pyžamo a velkou hebkou osušku s květinovým vzorem.

Zaváhal, jestli se má zeptat.

"Jen… nepůjčil bys mi mýdlo?" Zabroukal jízlivě. Niall to slyšel trošku potichu, protože jeho nový spolubydlící byl stále otočený zády a skloněný nad kufrem. Jen se obrátil k poličce, sáhl po sprchovém gelu s vůní medu a mandle a vyčkal, až se na něj hnědooký chlapec otočí.

"Tady," pípl, podal mu mýdlo a přistoupil ke dveřím. Otevřel je a pokynul vyjukanému klukovi rukou, aby prošel na chodbu. Poté za sebou zavřel a vyšel směrem ke koupelně, na konec chodby. Liam se tiše šoural za ním.

"Tak tady to je. Sprchy vlevo, záchody vpravo, umyvadla vidíš tady naproti." Liam jen přikyvoval, že rozumí.

"Tuhle a támhle sice občas neteče teplá, ale myslim, že dneska by to mělo být v pořádku." Niall se snažil být milý. Věděl, jak moc nepříjemné sem přijít je. Ať už z jakéhokoli důvodu. Když sem přišel on, zhruba před pěti lety, také to neměl lehké.

"Díky," breptl hnědovlásek a konečně si trochu prohlédl kluka, ke kterému se vetřel na pokoj a do soukromí. Tentokrát se do jeho očí zadíval na delší dobu. Tentokrát mu jeho oči na malou chvilku zacelily ránu v srdíčku. Tentokrát mu pohled do blondýnkových pomněnek udělal líp…

Vděčně se na něj usmál a zalezl do sprch.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama