Kapitola 25.

26. července 2013 v 23:39 | Dixion |  Bromancelove


Poslouchal, jak jeho milý spokojeně, roztomile, tenoučce funí do jeho krku. Hladkal jej po zádech a pevně, i když nejněžněji, jak to šlo, si k sobě jeho, o něco menší, tělíčko tisknul. Vážil si téhle chvíle, bylo to pro něj něco tak moc vzácného. Jejich vztah se mu zdál čím dál více intenzivnější a byl na jeho malém blonďáčkovi mnohem víc uvázaný, než zezačátku. Šlo to správným směrem.

Myslel si, že se Niall vzbudil, on při tom jen hlavu zavrtal na druhou stranu do jeho krku, něco zamumlal, a dál roztomile oddechoval. Liam ani netušil, jak nádherný sen se mu zdál. Zdálo se mu o něm. O jeho nádherných hnědých očích, kterými se smál na celý svět. O jejich polibcích a zdálo se mu, jak se jej hnědovlásek dotýká všude možně a něžně jej hladí a šeptá mu do ouška vyznání lásky a… všechno se zdálo být tak reálné. Taky by mohlo být…

Hnědooký chlapec políbil přítelův holý ohnutý krček a dlaní zajel pod džínové lacláče a následně tam našel cestu pod modrý svetřík, jenž statečně bránil blondýnkovo tělo před nachladnutím. Niallova hebká kůže na kostrči, kam dlaň položil, působila na dotek jako ledová, ale bylo to právě naopak. Byla tak moc vařící, až by kdekomu připadala studená, ale Liam to teplo cítil a s domněním, že je blonďáčkovi teplo, ruku zase stáhl. Potřeboval jen zjistit, zda je vše v pořádku. Slušně mu svetřík zastrkal tak, jak byl a dýchnul mu na nahou šíji. Teplo, jež zaválo na jeho krku, jej probudilo. Příjemně. Nedával na sobě znát, že je vzhůru, jen nenápadně stáhl jednu ruku z Liamových zad a, dělaje, že se opírá, aby se pohodlněji posadil, zatlačil na hnědoočkův klín. Stále měl schovanou tvář do ohbí mezi jeho krkem a hlavou a nakonec to opravdu vypadalo, že se jen zavrtěl. Avšak hnědovláska to nejméně rozhicovalo. A Niall to taky poznal. Partnerův penis totiž pod jeho rukou začal natékat. Začal proto opakovaně mačkat to místo, skrývající se jen pod pouhými kusy látky. Liam nebyl hloupý, samozřejmě mu došlo, že je vzhůru.

"Nialle." Chtěl, aby jeho hlas zněl pevně a jistě, bohužel to bylo spíš heknutí. Nerad byl ten pod něčí kontrolou, ale zase nechtěl udělat nic, co by se jeho, drobet mladšímu, tvorečkovi mohlo protivit. Proto jej nechal hrát si a rozhodl se, že si to bude prostě pouze užívat. Vypustil z hlavy všechno zbytečné… vypustil z hlavy všechno a soustředil se jen na přítelovu ruku na svém penisu.

Niall se malinko naštval, protože Liam poznal, že je vzhůru, proto se jej rozhodl trošku pozlobit. Zvedl hlavu a zadíval se mu do jeho nádherné tváře. Byl mnohem krásnější, než ten hlupák, co jej zradil. Zrovna teď měl svraštěné obočí a mezi ním hlubokou čáru. To pro Nialla jasně znamenalo, že se mu masáž v rozkroku líbí. Dal si víc záležet; ujistil se, že objímá celé jeho přirození a začal kroutit zápěstím. I když byl Liamův penis ještě pod oblečením, znatelně ještě víc natekl pod pohyby blonďákovy ruky a ten to cítil. Uchopil Liamovu ruku a zavedl ji pod svetr, na svůj podbřišek. Nechal ji tam položenou prsty směrem dolů, ke svému rozkroku a namáhavě se nadzvedl. Hnědovláskova ruka se tak posunula níž do jeho laclových džínů. A jelikož ji tam Niall před tím připravil tak šikovně, že ji Liam zabořil vlastně až pod boxerky. Blonďák zabublal smíchy, stále to pro něj bylo něco neobjeveného a bavilo jej zkoušet nové věci. Liam zbystřel, když v dlani ucítil blonďáčkův penis, který pomalu topořil. Otevřel očka a prohlédl si, co se to vlastně děje. Sám sebe nemohl přesvědčit, že tohle celé je Niallova práce. Zmateně se ošil a zamračil se.

"Tobě se to nelíbí?" Poklesl modroočkovi úsměv. Když už se konečně odhodlal, chtěl mu dát to, co chtěl a hlavně doufal, že když to udělají, pomůže mu to připustit si, že jej miluje… a on to zase najednou nechce? Byl zmatený.

"Ne… teda jo, líbí. Moc. Jen doufám, že jsem tě k tomu nějak podvědomě nedonutil." Bolestivě polknul a opatrně vzhlédl ke svému klukovi. Tvářil se neutrálně. Nejdřív. Pak se zamračil a následně rozesmál. Hnědýma očima, jež se tak moc podobaly psím, na něj zmateně hleděl.

"Ne, je to všechno čistě moje rozhodnutí." Ujistil jej a něžně pohladil jeho zmatenou tvářičku. Aby mu to dokázal, lačně vsál jeho rty a Liamovu ruku, která stále nehybně trčela pod jeho spodním prádlem, uchopil a začal s ní pomaloučku zlehka hýbat. Tak krouživě, vlastně si to dělal sám, jen to byla ruka jeho přítele. Začal si to užívat. Hravě dál mačkal v dlani hnědovláskou erekci přes černé adidas tepláky a něžně jej jen tak ďobal do rtů.

Liam se téměř vzpamatoval; pokud ne Liam samotný, jeho ruka ano. Štíhlé prsty pevně obemkly kořen Niallova penisu a sjely až ke špičce. Na chvíli jej pustily, aby ho mohly lépe uchopit a odhrnuly předkožku pod žalud. Palcem rozetřel vlhkost na špičce a začal zběsile pumpovat. Starý dobrý trénink. Niall stanul v masírování jeho rozkroku a soustředil se jen na pohyby Liamovy ruky. Tak, jak si to před tím užíval on, akorát to bylo o dost odvážnější a intimnější a sexuálnější. Čelo si opřel o přítelovo rameno a snažil se jen pravidelně dýchat. Nebyl hlasitý typ, spíš si to tiše vychutnával, a přeci jen vážně na tohle zvyklý nebyl a vlastně to bylo poprvé. S ním on měl totiž jen sex a nic víc.

Kovové dveře na střechu se najednou prudce rozlítly. Praštily o zeď a jen jemně se odrazily. Udýchaná žena zůstala stát mezi nimi a rozhlížela se kolem. Za komín neviděla, naštěstí.

Oba chlapci prudce nadskočili a pohotový Liam vyndal ruku z Niallových lacláčů. Upravil mu svetřík a sám si zkontroloval svoje oblečení. Něžně jej ze sebe shodil a pustil se jeho ruky, za níž se chytil, právě když se vylekali.

"Nialle? Ty jsi zase na střeše?" Zavyla vyčerpaně žena a vyšla asi dva kroky před dveře. Kluci zrudli a opatrně se postavili na nohy. Takže byli vidět skoro do půlky těla. Virginia, pokud si Liam dobře pamatoval jméno drobnější vychovatelky, jež je někdy dřív kontrolovala na pokoji, rezignovaně zavrtěla hlavou. "Kolikrát jsme ti říkali, že sem nemáš chodit? No? Chtěl si to tu Liamovi ukázat, že?" Blondýnek stydlivě přikývl; znovu připomínal malé dítko. "Tak pojďte, všichni jsme se po vás sháněli. Je už hodina po večerce. Ach jo," když k ní došli, pohladila je po zádech a popostrčila do dveří. Scházejíc za nimi schody si jí něco trklo. "Vy ještě nejste ani vykoupaní?" Zaševelila tenkým hláskem. Byla hodná, taky měla první oddíl, malé dětičky, neuměla být přísná. A hlavně moc dobře věděla, jak to mají děti v dětském domově těžké.

"Promiň." Niall se na ni omluvně usmál, byl rozkošný, není divu, že se jen zasmála a nechala to dál plavat.
Chtěl to udělat. Ten večer, chtěl se tak ujistit o tom, co přesně k němu cítí, a pak mu to říct.

"Jdeme se tedy vysprchovat?" Začal se zvědavě ptát Liam, když vcházeli do pokoje. Blondýnek za nimi zavřel dveře a jemně vzal do rukou jeho prsty. Přitáhl si jej blíž k sobě a zářivě se usmál. Jeho hnědovlasý přítel měl co dělat, aby to s ním neseklo. Zapřísáhl by se, že nikoho krásnějšího v životě neviděl.

"Mhm. Ale jdeme do přízemí, tam jsou jedny sprchy s klíčem v zámku, takže hm… takže nám už nikdo věci nesebere." Malinko posmutněl, když si vzpomněl na předchozí večer. Pustil partnerovy ruce a došel si pro věci do koupelny a oblečení na spaní. Liam udělal to samé a na spaní si vzal, i přes to, že si dnes koupil vlastní, věci půjčené od Nialla, z předešlého dne. Blondýnek se najednou vysvlékl do spodního prádla a bosé nohy obul do pantoflů.

"Co to zase provádíš?" Přeměřil si ho Liam pohledem a i když rád sledoval, jak se každý jeho sval napíná a hýbe, nerad by, aby nastydnul.

"Nerad s sebou vláčím moc věcí." Pokrčil sladce rameny a pobral své hygienické potřeby s oblečením. Liam zůstal oblečený a rezignovaně ťapkal za ním až do koupelen. Lhal by, kdyby řekl, že se těšil na to, co se bude ve sprchách odehrávat. Jen mezi nimi. Klíč v zámku. A nahý Niall… Vešli do ještě zapařené koupelny. Zdálo se mu to, nebo to byla osobní koupelna? Nezdálo, Niall jej totiž zavedl do správcovy koupelny. Jedna sprcha, jedno umyvadlo, jeden záchod. Jedna sprcha. Blondýnek se beze slůvka vysvlékl z boxerek, zády k Liamovi, a zalezl si do sprchového koutu. Dvířka do něj byla z matného skla, tudíž měl možnost vidět jen obrys postavy. Svlékaje se, uvažoval, jestli by tedy měl jít za ním. Byl úplně poblázněný, nikdy nevěděl, co si má myslet a co má dělat. Přitom to býval vždycky on, kdo měl navrch.

"Nenechám ti teplou!" Ozvalo se v doprovodu zvonivého chichotání ze sprchy. Vítězně se usmál a svlékl si i druhou ponožku. Otevřel dvířka, ze kterých se hned vyvalila masa páry, a zalezl dovnitř. Stydlivost z něj odpadla hned, protože Niall se rozhodl to vzít do svých rukou, čímž vlastně smetl z jeho těla všechnu tu nervozitu. Nechal se obejmout pod zadečkem blonďáčkovými hbitými prsty a rovnou jej narazil na, kachličky vystavěnou, stěnu. Penisy obou chlapců se o sebe otíraly, oba dva skoro neznatelně neustále pohybovali klíny proti sobě, něžně se při tom líbajíce. Blonďák pomalu přejel rukama na Liamovy lopatky a slabě jej kousl do tváře. Hnědoočko miloval tohle mazlení, byl by zůstal klidně jen u toho, kdyby to Niall tak chtěl. Jenže on to tak nechtěl. Staršímu z nich bylo docela jedno, kdo z nich bude tenhle večer bottom, ale blondýnek věděl moc dobře, co chce.

Stále v něm plápolal malý plamínek strachu. Strachu z toho, že se tohle milování vyvine stejně, jako to jeho první… a jediné. Stále se, i když si to nerad připouštěl, bál, že poskytne svému partnerovi sebe a on pak odejde pryč. Proto být bottom dnes nechtěl. Možná příště.

Silně přirazil pánví proti Liamovu rozkroku vykřikujíc jeho krásné jméno. Zase jej zašimralo na jazyku, jak když ho tak oslovil prvně. Bylo to tak intimní, tak romantické… ale stejně tak moc živočišné. Skousl mu ušní lalůček a na místečko pod ouškem sjel jazykem. Dětsky jej políbil na krk a, odvádějíc tím pozornost, zajel dvěma prsty do Liama. Ten se s tím nádherně, vzorně vyrovnal a jen vzrušeně zavzdychal. Modroočko hladil uvnitř jeho těla střídavě různá místa, aby zjistil, kde je to jeho milenci nejpříjemnější. Poznal to, když se mu zakousnul do ramene a z jeho úst se vydralo zvířecí zakňučení.

Liam pochopil, že bottom bude on.

Nezvyklé; většinou to bývá mladší nebo drobnější z páru… a Niall byl oboje.

Blonďáček usilovně zrychlil a intenzivně třel Liamovo místečko, dokud se poprvé za večer zatím jeden z nich dostatečně neuspokojil. Na svých tříslech chvíli zahlédnul přítelovo sperma, které však posléze zmizelo, smyto teplým pramenem vody, který se usilovně dral z hlavice sprchy. Obešel jej a něžně jej postrčil ke kachličkám. Hnědovlásek se o ně opřel svým torsem a šikovně vyšpulil zadeček. Tentokrát to byl Niall, kdo se zasmál roztomilosti své polovičky, a ještě si dopomohl kolenem, aby malinko roztáhl nohy od sebe. Vtisknul na milencova záda jemné, tenké polibky a přiložil svou paradoxně prochladlou dlaň na jeho bříško. Prsty na druhé ruce objal svůj penis dokola a zkušeně jej připravil na zasunutí. Držel si ho hned u špičky, aby lépe vniknul do milencova těla. Jen špičku přiložil k jeho vstupu, věděl, že takhle je to správně a věděl, že až mu řekne to, na co se celý večer připravoval, bude to od srdce a bude to pravda… Bude to oficiální. Pro něj to bude oficiální.

"Teď," vydechl a silně prorazil tvrdost okolo Liamovy dírky. Všechno okolo jeho penisu se stáhlo a sprchový kout se celý otřásl, když starší z chlapců pěstí silně udeřil do zdi. Skrčil prsty na nohou a jako by se je pokoušel zabořit do země, jen aby se na nohách udržel. Tohle chování přivolávalo to vzrušení, co panovalo mezi nimi, ta slast, jež cítil při každém Niallově přiražení, ta příjemná drásající bolest, která občas vykukovala za tou úžasností… Konečně byli svoji. Konečně byli propojeni a zatraceně konečně vyprchala z myslí obou dvou veškerá nejistota a strach.

Hlavu přiložil z boku k Liamově tváři a políbil jej za ouško. Přestal přirážet, spíš úmyslně tlačil na Liamovu prostatu a hladil jeho erekci. Před malou chvílí naplnil jeho nádherný zadeček svou šťávou a teď jen chtěl, aby toho pocitu dosáhl znovu i jeho hnědovlasý milenec. Bříškem prstu sjel od krčního obratle po páteři dolů a pohladil rýhu mezi jeho půlkami. Hnědoočko poprvé za celou dobu vykřikl Niallovo jméno takhle… Takhle.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 15. srpna 2016 v 21:16 | Reagovat

Krásné.***** :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama