Prolog

30. července 2013 v 16:22 | Dixion |  Got a secret. Can you keep it?

Na motivy páru Ezria ze seriálu Pretty little liars."Ahoj," zkusil to. Jeho útrpný, nešťastný pohled mluvil za vše. Karamelově hnědé oči byly světlejší, než obvykle bývaly, a jeho tmavá pokožka se zdála více vybledlá.

Nemluvili spolu celou tu dobu. Jenže on kolem něj prošel s bolestným výrazem, ale nijak víc nezareagoval. "Tak ne, no…" zašeptal si pro sebe a zdrceně jej sledoval, jak se od něj vzdaluje dál a dál. Zapadl do svého kabinetu. Zayn byl naštvaný, přímo vytočený. Nevěděl, jak se má zachovat, vůbec si nevěděl rady.

Studenti okolo něj procházeli, vráželi do něj a peskovali, aby uhnul, protože stál přímo veprostřed školní chodby. Nakonec sebou opravdu hnul. Skutečný smysl jeho života ho míjel a ignoroval. Tedy jen na oko, ale on už to dál snášet nechtěl. Byl mladý, tudíž bezradný a zmatený. Spodní ret pevně sevřený zuby a v očích se leskla jezera slz. Před dveřmi se zhluboka nadechl, vydechl a jemně zaklepal. Poškrábal se na dojemna oholené bradě a svěsil hlavu dolů, mezi rameny.

"Pojďte," ozvalo se, úplně stejně jako pokaždé. Zlehka do dveří zatlačil, načež cvakly panty, a vklouzl do místnosti. O krok od dveří ustoupil, vyhledal jeho pohled. Byl přesně takový, jaký předpokládal. "Zayne…" vydechl muž. "Říkal jsem ti, že už za mnou nemáš chodit," zašeptal a otočil se na své točící židli zpátky ke svému stolu. Vzal do ruky pero a začal předstírat, že něco opravuje.

"Ale já se přišel zeptat na ten zájezd," popošel k němu,"jestli máš ještě volné místo." Položil ruku na jeho stůl, konečky
prstů se tence dotýkaly.

"Jo, ale-"

Ruku posunul dál, zajel prsty mezi ty Liamovy. Roztomile zamrkal, když se na něj muž podíval, a znovu si skousl ret. Tentokrát se snažil, aby to vypadalo mnohem svůdněji. A ač se Liam zuby nehty tomu pocitu bránil, nedokázal nikdy Zaynově přítomnosti plně odolat. Byl o dost starší, nemělo by se mu tohle nikdy stávat, ještě ke všemu, když on byl učitel a Zayn jeho student.
Jeho student…

"Mám, ale já tě s sebou vzít nemůžu…" Černovlasý mladík byl odvážný, poblázněn láskou byl schopen udělat cokoliv; ještě o krůček přistoupil, otočil si Liamovu židli trošku víc k sobě a uchopil ho i za druhou ruku.

"Proč ne?" Protáhl se mezi stolem a Liamovým kolenem a postavil se mezi jeho rozkročené nohy. Na chvíli jej ovládl. Položil si jeho ruce na boky a sám uchopil do dlaní jeho tvář. Sklonil se, aby ho mohl políbit, ale muž uhnul hlavou.

Ve stejnou chvíli se ozvalo zaťukání na dveře. Zayn od svého učitele odskočil - "Tak mi o tom zájezdu dej…" do kabinetu vstoupila profesorka Maliková, Zaynova matka,"dejte vědět," pošeptal sklesle a mezi dveřmi se na matku usmál. Pak dál utíkal pryč ze školy.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 11. srpna 2016 v 17:01 | Reagovat

Vypadá to dobře chudák Zayn. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama