Chubby [You are beautiful to me] - 39. DÍL

6. října 2015 v 22:31 | Dixi |  Chubby [You are beautiful to me]

je tu někdooo?

ahoooj, jestli tu někdo je. prosím pěkně o komentáře, hrozně by mi pomohly. stěhovala jsem se z baráčku do bytu, rozjížděla školu, možná by teď mohl být čas, ale už nic neslibuji.

"Můžu ti dolít?" zeptá se jí blonďák a pohladí ji po zádech.

"Asi jo," pokrčí dívka rameny a vezme sklenku s vínem do ruky. Už jí pěkně hoří tváře a Niallova ruka se sune pořád víc a víc na její zadek.

Napije se a zase si trochu pocantá bradu, jak leží na břiše a snaží se nemotorně napít.

"Ty jsi čuňátko," řekne Niall se smíchem a vezme jí víno z ruky, aby ho položil na stolek, protože jí moc nevěří, že by to dopadlo dobře.

"No nezakecávej a konečně mi řekni, jakej je Louis v posteli," zachichotá se Zoe a plácne ho do bříška, na kterém má ruku položenou.

"Já se teď o nikom nechci bavit, teď je to náš společnej čas."

"Aww, Nyny…" povzdychne si Zoe. "Strašně jsi mi chyběl."

"Ty mně taky… a chybí mi tvoje pusy." Koukne se jí do očí a položí jí ruku na tvář. "Myslíš, že bych mohl zase pár dostat?"

Zoe se začervená, ale neztrácí svoje sebevědomí, které občas má, ale jen a pouze v přítomnosti Nialla.

Jejich rty se spojí v pevném a vlhkém polibku. Není to jen cudná pusa. A taky to není jejich první pusa. Oni… oni mají takovou věc. Niall je jejím poprvé, stejně tak ona jeho prvním sexem, ještě k tomu s dívkou. A asi i poslední dívka, s kterou Niall kdy mít sex bude.

Milovali se dvakrát, doslova milovali, protože jejich kamarádství nic jiného než láska není, jen ne romantická, ale spřízněná ano. Poprvé to bylo asi měsíc před tím, než se Zoe seznámila s Harrym. A podruhé asi čtrnáct dní před tím.

Bylo to… zvláštní.

Ale tak neuvěřitelně přirozené pro ně pro oba. Zoe se před ním vůbec nestyděla, protože ji Niall zná od hlavy až k patě a protože se s ním cítí zkrátka neuvěřitelně dobře a svá.

Niall prohloubí polibek a stiskne Zoeinu půlku v dlani. Sice s Louisem chodí chvíli, ale už mu trochu chybí trochu toho posesivního, dominantnějšího chování, které by k někomu mohl chovat. Jejich kamarádské polibky jsou pro něj tak známé, že úplně zapomene, že má kluka a Zoe taky. Prostě ji chce líbat, protože ho to uklidňuje a vyhledává v jejích jemných rtech zázemí a jistotu.

Zoe otevře oči a nechá Niallovy rty ukořistit další polibek. Naklání se nad ní v pololehu a hladí ji po vlasech a zádech až na zadeček. Sleduje jeho víčka, jak se zatřesou a on zůstane čelem opřený o její, když hlasitě vydechne nosem.

"Jsi skvělá."

"Miluju tě," vydechne dívka a zavrtá se mu hlavou pod bradu. Niall ji zlehka obejme a pevně ji stiskne. Zoe žasne nad tím, jak tohle dokáží. Nebo spíš jak to dokázali. On gay a ona očividně není kluk, a přesto byl vzrušený, když spolu spali.

A ne jen tehdy, i teď nebo kdykoli dřív, když měli tyhle své nejlepší kamarádi chvíle. Ona vždycky dělá, že to necítí, a Niall je červený a dělá, že si myslí, že to Zoe neví. A on taky není její typ, vůbec není na blonďáky, a Niall je na ni ještě ke všemu moc vyhublý a jemný. Prostě je to asi doopravdy to nejlepší přátelství, jaké kdo může mít.

"Taky tě miluju, jsi moje…"

Zoe čeká, co z něj vypadne, ale pak jí dojde, že to nejspíš je všechno. Prostě je jeho.

Leží takhle asi dvě hodiny, občas se políbí a povídají si o všem možném, a pak zapletení do sebe usnou.

Zoe dlouho takhle s Niallem nebyla. A dlouho s ním nebyla tak spokojená a šťastná.

-

V pátek Harry ve škole není, ale domluví se všichni na neděli večer, protože v pondělí mají nějaké volno ve škole. A i když je to zvláštní, nebo spíš divné, jdou všichni jako parta do kina.

"Hey," usměje se a přivře oči, když dostane pusu na tvář a teplé objetí.

"Krásný nedělní podvečer, moje sladké ramínko," zachichotá se jí do ucha Louis a nechá paži přes její ramena, když se odtáhne.

"Ty jsi fakt moula," zasměje se Zoe a plácne ho jemně po tváři.

"Kde jsou všichni?" zeptá se Eddie konverzačně a pohledem těká ze Zoe na Louise, protože nikdo jiný tam s nimi nestojí.

"Myslel jsem, že kino je od osmi, je osm a dvě minuty."

"Harry dělá taxíka," poví Zoe.

"Což myslím je první důvod, proč tu ještě nejsou," dodá Louis.

"A pak je tu Niall a jeho dochvilnost," pokrčí rameny dívka.

"Což je myslím druhý," zahihňá se debilně Louis a pohladí Zoe po paži. "A co ty, kotě? Všechno v pohodě?" zeptá se zrzky tiše.

"Jo, všechno je fajn," usměje se dívka.

Dají si jednu cigaretu a ani ji nestihnou dokouřit, než přijede Harryho limuzína plná lidí. Teoreticky se do ní vejde šest lidí, ale vystoupí jich sedm, kdo ví proč.

Harry, Niall, Gemma, Lottie, Zayn, blondýnka a nějaký cizí kluk, kterého Zoe dnes vidí poprvé. Nebo podruhé.

Široce se na Harryho usměje a srdce jí zapleská, když k ní přijde, uchopí něžně její tváře do dlaní a vtiskne jí sladký, horký polibek.

"Ahoj," usměje se a podívá se jí do očí.

"Čau," zachichotá se dívka a obejme ho kolem pasu, než mu zaboří obličej do jedné z jeho legračních košil. Tak krásně voní.

"Dělejte, už to asi deset minut běží," popožene je Niall a oni se smíchem vyběhnou schody za nimi.

"Kdo to je?" špitne dívka potichu a ukáže na toho sexy bruneta.

"To je Liam."

"Aha…?"

"Zaynův úlovek."

"Zayn nechodí s tou… Perrie?"

"Ale jo. Já nevím, jestli Liam ví, že je ve vztahu se dvěma lidma."

"Aha," pokrčí Zoe rameny a je jí ho trochu líto.

Uhladí si sukni na šatech a odhodí vlasy dozadu. Má na sobě podkolenky, což si vzala poprvé v životě, ale jen černé, nevýrazné, nesmí upozorňovat na svá obrovská lýtka. Oblékla si tmavě rudé šaty ke kolenům, s delším rukávem a cítí se trochu nesvá, ale zároveň se cítí hezká.

Nejistě pohlédne na špičky svých creepers na platformě a zastrčí si ruce do kapes u džísky. Harry si všimne, že je nervózní a položí jí ruku na záda.

"Jsi dneska zase tak nádherná," polichotí jí Harry a koupí jim dva lístky. Potom koupí něco pro něj a Zoe i u občerstvení a všichni hromadně utíkají do promítacího sálu.

Zaberou celou zadní řadu s dvojsedačkami. Harry a Zoe sedí pro jejich zpitomělé úsměvy uprostřed, vedle nich Niall s Louisem z jedné strany, Eddie s Gemmou z druhé, Lottie se posadí s Perrie a Zayn si zaleze do rohu s Liamem.

Film zrovna začíná, oni se ztiší a tiše papkají a Zoe se k Harrymu tulí. Zoe odmítne popcorn, co jí neustále všichni ze všech stran cpou, kromě Harryho, ten se zeptal jen jednou a naposled. Oba dva odloží pití do držáků před nimi a zavrtají se do sebe navzájem.

"Víš, co mám?" špitne Harry a zakření se. "Pst, Gem!" zakřičí šeptem na svou sestru a naznačí, že mu má něco hodit.

Gemma zavrtí hlavou, ale hodí mu to. A je to larisa.

Harry se široce usmívá a zabalí je do té deky oba dva. Zoe se mu zavrtá do náruče a ani nekouká na film, co běží, jen se tiše usmívá do jeho krku a dýchá jeho omamnou vůni. Položí mu dlaň na bříško, ale je jí to málo, a tak ji sice položí zase na jeho bříško, tentokrát ale pod oblečení. Je tak horké a její ruce ledové.

"Ksss," zasyčí Harry a položí jí ruku na tvář, když otočí hlavu, aby na ni viděl.

Zoe se zahihňá a vtiskne mu pusu na tvář.

"Ty moje štěstí," usměje se Harry a Zoe se rozesměje, až na ní Niall s Louisem bručí, ať je ticho.

"Dej mi pusu," vyšpulí rty dívka a pošimrá ho na pupíku. Harry její dlaň chytne a hebce ji políbí na rty. Začne dívku něžně líbat, potichu, aby si toho nikdo nevšiml. Jsou v takové přirozené pozici, jako kdyby na něm Zoe byla opřená zády, ale ona má zvednutou hlavu a Harry je ještě trochu zachumlá do deky, aby nešli vidět. Ten film naštěstí příšerně křičí, a tak nejde slyšet její roztřesené dýchání a jeho potlačované steny, když ho dívka pohladí po poklopci.

On položí ruku na její stehno a zajede kousek pod šaty.

Zastaví v polibcích a to ji donutí otevřít oči.

"Už… můžu?" špitne tak potichu, že to Zoe skoro přeslechne. Pohladí ji ještě výš na jejím stehně a chvíli vyčká, co ze Zoe vypadne.

"Jo," začervená se dívka a všude po těle se jí rozlije husí kůže, když Harry na nic nečeká a posune své něžné prsty do jejího klína.

Pohladí ji přes krajkové kalhotky a nepřestává jemně jezdit špičkou ukazováčku od začátku žlábku až ke vchodu.

Zoe se probere ze svého transu a opětuje mu vlhký polibek.

To byl její první orgasmus v kině.čím víc komentářů bude (počítám i s těmi na wattpadu), tím dřív budou díly. a možná se povídka zpravidelní. :)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 evka evka | 7. října 2015 v 5:50 | Reagovat

Joj, nový díl a jaký krásný. Tedy, až tak intimní vztah mezi Zoe a Naillem mě překvapil, ale zase, když vezmu v potaz, jak se k sobě chovají jinak, jak se vedle sebe cítí, proč ne? Když to tam autorka napíše a ještě taaaak hezky. Jinak příjemné zabydleni. :-)

2 mischa mischa | 7. října 2015 v 14:34 | Reagovat

Jsem ráda za další dílek. Občas sem očkem vždy nakouknu, jak to u tebe vypadá....sama toho mám dost. O stěhování právě uvažuju, neb nynější spolupodnájem není ani zdaleka vyhovující (příšerné je slabé slovo, pššt), a to nejsem nijak zhýčkaná. Ale netopení a špína mi opravdu nejdou pod nos. Peněz za to chtějí spoustu...prostě Skoti...co bys čekala. Musím se odhodlat s tím něco udělat, než trpět :))...ty se rychle zabydli a udělej si vše podle svého, tvoje království :) dávej na sebe pozor.

3 mischa mischa | 7. října 2015 v 14:36 | Reagovat

Nějak si říkám, koho mi ta Zoe s Niallem připomíná, ale nemůžu si vůbec vzpomenout....:)))))

4 Evee. Evee. | 7. října 2015 v 16:44 | Reagovat

Ale notak, Dixiii, tolika lásky, kdo to má trpěttttttttttt nuuuuuuuuuuu :((( ♥

5 Iv Iv | 7. října 2015 v 21:50 | Reagovat

Tak třikrát týdně jsem se koukala na blog jestli něco nepribylo a ono pořád nic. O to větší radost mi tenhle díl udělal.  Je povedeny,  líbil se mi:)
Každopádně jsem se tě chtěla zeptat, nebo te poprosit jestli bys nemohla přidat třeba bonusový I wish nebo cokoliv jiného s bromancí a kdyby ne, nevadí. Budu šťastna i za Chubby, kdyby bylo trochu častěji <3

6 Veronika Veronika | 8. října 2015 v 18:49 | Reagovat

milouši <3

7 Danka98 Danka98 | 10. října 2015 v 15:32 | Reagovat

Miluju te, fakt že jo<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama