Duben 2016

HELP! I need somebody!

25. dubna 2016 v 9:00 | Dixi |  Admin

Prosím, prosím, prosím! ♥

Potřebujeme s kamarádama pomoct. Jedná se o projekt, který chceme realizovat začátkem července, a který jsme přihlásili na O2 SmartUp.

Znovuobjevení neobjeveného


Popis projektu

Jednalo by se o videodokumentaci starých, již opuštěných a zchátralých budov, českých i zahraničních, z kterých srší vzpomínky, ztracené v proudu času. Prošli bychom místa, kam se obyčejný člověk neodváží ani nakouknout. Místa, na kterých se podle starousedlíků dějí divné věci. Začali bychom mapovat tajemná místa v Karlovarském kraji a západu Čech. Dál bychom postupovali po celé republice na východ. Nejspíše by z každého kraje vznikl jeden díl dokumentárního seriálu. Více známá místa jako je cínový důl v Krušných horách nebo méně známá jako hájenka u Kynžvartu, kde se za války převáděli lidé přes hranice a stalo se tu údajně několik vražd. Podporu programu SmartUp bychom využili na zprostředkování výprav, natáčení a dokumentace. Financování cest a propagace, možná i nějakého vybavení. Propagace by probíhala na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter...), Youtube, možná v nějakém časopise a určitě bychom se snažili to dostat i někam dál. Plakáty do škol, na ulice, do MHD.

SMART přidaná hodnota = originalita projektu

Chtěli bychom nabudit mladé lidi, aby poznali zajímavá místa v jejich okolí. Umožnit jim zažít dobrodružství ať už při sledování našich videozáznamů anebo přímo na místě. Inspirovat je k seznamování s jejich okolím, o kterém vůbec netušili, že může být zajímavé. Chtěli bychom pomoci stmelit rodiny nebo nová přátelství. Nikomu se přeci na taková místa nechce samotnému, ale všechny to láká. Chtěli bychom během projektu ostatním i umožnit vydat se na místa s námi nebo sprostředkovat vetší výpravy.

Anotace - hlavní myšlenka projektu

Jednalo by se o videodokumentaci starých, již opuštěných a zchátralých budov, českých i zahraničních, z kterých srší vzpomínky, ztracené v proudu času. Místa, na kterých se podle starousedlíků dějí divné věci. Chtěli bychom nabudit mladé lidi, aby poznali zajímavá místa v jejich okolí.

Takže Vás všechny moc prosím, holky, dejte nám tam hlasík...


Napíšu vám za to něco!

Vážně. Slibuju.


Takže klikněte !SEM!


Chubby [You are beautiful to me] - 49. díl

21. dubna 2016 v 22:08 | Dixi |  Chubby [You are beautiful to me]


UŽ JSEM TADY ZAS.

krásně to stíhám hezky po týdnu, co? krása, krása.
trošku drámo.
můj táta je idiot.
fuck it very mucccccccccccQ
Verčo, já vím, to je hroznej kretén!
Eveeeeeeeee, ty pipko jedna malá, nedělej nám tady ukvapené závěry, díky. (Protože láska totálně existuje jezuus cute.) P.S.: ráda bych ti tu radost udělala, ale všechno bych radši rozjebala a rozmlátila, pak se možná mírně usměju. hah.
Míšo, já to právě neznám moc dobře, takovéhle rozjíždění vztahů na víc stran nebo tak, ale nesmím nikomu říct, že píšu o něčem, co jsem nezažila! Takže pšššt.
Evi, tak to tě obdivuju, protože nebudu dělat, jako že vím, jak bych se zachovala já (a už vůbec ne, jak to mám vymyšlený - nemám hha).
Kris, asi máš pravdu. A lásko moje, ty mě taky neposloucháš a nepíšeš mi lirryho! Přitom by to bylo tááák sexy, ghhrfivdhi slinty slint.

Chubby [You are beautiful to me] - 48. díl

15. dubna 2016 v 20:24 | Dixi |  Chubby [You are beautiful to me]

ahojte... jsem smutná já, zoe i harry, takže tak... moc prosím o nějaké hodnocení.
děkuju kris, mische, rush a verče za komentáře♥

Chubby [You are beautiful to me] - 47. díl

2. dubna 2016 v 18:30 | Dixi |  Chubby [You are beautiful to me]

čauky lásky

dole je anketa!

jsem tu zas s novým dílem, minulý týden byl takový krušný, tak se omlouvám za neaktivitu.

Odpočívej v pokoji, babičko.