His tamer; část patnáctá

23. července 2016 v 11:49 | Dixi |  His tamer

ahojda, nebojte, já to všechno stihnu :D helppp ne, v poho :D
takže his tamer :)

tenhle díl je trochu psycho, srry


Zayn neví, co s ním, a tak ho jen drží za ruku a chlácholí hlazením.

Když dojedou domů, Zayn Harrymu pomůže z auta a nesundává ruku z jeho beder, dokud nedojdou až do obýváku.
Harry se vysmrká a utře si oči.

"Pomiluj mě…?" zaprosí tiše a nepatrně se usměje.

Zayn nemůže říct ne, i když by měl jít psát.

"Dobře," špitne. "Nechceš jít radši do postele? Je tam víc místa…"

"To chceš jako říct, že jsem tlustej…?" rozpláče se mladík znovu a oh, to snad ne…

"Miláčku, co to říkáš, proboha? Jsi nádhernej!" vykřikne a posadí se vedle něj. Nahne se k němu, když položí ruku pod tričko na jeho bříško, a políbí ho pod ucho. "Plnej našich miminek…" zavrní.

"To jsem," zahihňá se hloupě Harry a divně se zavrtí.

Zaynovi dojde, že se nejspíš pokoušel vstát, ale sedačka je nízko a on už není tak flexibilní, jako předtím. Nic ale neřekne, protože by se Harry zase rozhodil, a jen se zvedne a podá svému chlapci ruku, aby mu pomohl.

Vytáhne ho nahoru a rovnou ho políbí. Opatrně ho vede po schodech dolů do ložnice. To je jeho největší noční můra - že Harry spadne ze schodů. A ačkoliv si byl nejistý tím vším, nepřežil by, kdyby měli o jejich miminka přijít.

Harry si lehne na záda a stydlivě zamrká. Zayn mu klekne mezi nohy a rovnou mu stáhne tepláky i boxerky.

"Jak ti to bude pohodlný, lásko?" políbí jej na tříslo a vyhrne mu tričko.

Láskyplně políbí i jeho bříško a tázavě se na něj podívá.

"Možná na boku?" pokrčí Harry rameny.

"Dobře…"

Připraví si ho a dá si záležet, aby se Harry roztahoval pomalu a příjemně.

Když Harry slušně přijímá čtyři prsty, Zayn vsune do jeho dírky i palec a pomalu jej roztahuje, dokud Harry ještě víc neroztáhne nohy a Zayn do něj tím pádem zajede celou rukou až po zápěstí. Harry zasténá, a jakmile Zayn jen nepatrně pohne rukou, jeho steny se slijí v jeden nepřetržitý. Zayn má trochu strach, aby Harryho, když je v takové euforii, nechytil záchvat.

"Zee, chci tvoje péro," vydechne Harry rozhicovaně a otočí na svého snoubence obličej. "Prosím," zamrká sladce a natáhne k Zaynovi, který si s něžným úsměvem prohlíží chlapcovu tvář, ruku…

A Zayn… se lekne. V okamžiku, kdy s sebou poplašeně cukne, ví, že to byla velká chyba, jen… prostě těchhle obav už se asi nikdy nezbaví. Dřív musel být pořád ve střehu.

Když vidí, že se Zayn bojí, aby mu neublížil, samozřejmě ho to rozpláče. Zayn se k němu sehne, pěst z jeho zadečku vyndá a jen ho tam tak různě hladí; na zadečku, hrázi až na kořen penisu. Druhou rukou svého milence chytne za čelist a zadívá se mu hluboko do očí:

"Promiň, lásko… omlouvám se," řekne tiše černovlásek. Políbí jej láskyplně a zamilovaně.

Harry ho líbá přes rameno nazpět, ale je mu z toho šíleně smutno. Otočí se tak, aby se koukal před sebe, a ucítí rty na své šíji a po několika sekundách i Zaynův horký a vlhký žalud, jak se boří do jeho těla. A jakmile se do něj vměstná celý a poprvé přirazí, Harry se tiše znovu rozpláče. Nechává stékat své slzy do polštáře. Cítí, jak mu teče po spánku do vlasů, z koutku oka.

"Miluju tě, Haz… tak strašně moc," slyší Zayna, jak mu šeptá do krku, než ho znovu kousne a políbí a nikdy nepřestává přirážet. "Jsi moje všechno…" šeptne. "Myško?"

"Hm?" usměje se přes slzy Harry, aby to vypadalo, jako že je všechno moc fajn…

"Jsi takhle tak strašně sexy… ten vyšpulenej zadeček, mmm," zavrní mu do ouška Zayn.

Z jeho strany je to jeden z nejlepších sexů v jeho životě. Je pro něj něčím speciální. Neví čím přesně, ale je mu tak nádherně. Drží ho za bok, který se za poslední měsíce taky trochu zakulatil, a připadá mu, že Harry je vážně nejkrásnější na světě.

Když se domilují, Zayn je očistí, políbí snoubence na bříško a skloní se k jeho tváři. Políbí ho na líčko a pohladí po vlasech.
Harry stále drží obličej odvrácený směrem k polštáři. A Zaynovi to vůbec divné nepřipadá…?

"Musím jít psát, dobře?"

Ani nepočká na žádnou odpověď… a Harryho… to doopravdy naštve.

Zayn si sedne k počítači a začne psát, plný inspirace, energie a v psavé náladě. Když dopisuje poslední normostranu, z koupelny se ozve rána. A hned na to tříštění skla. Vylétá ze židle takovým způsobem, že židle padá k zemi a stojací lampa s ní.

Ale ani se neotočí, ani maličko. Běží do koupelny, rozrazí dveře a spatří Harryho, jak sedí v rohu koupelny, nahý a svírá v ruce střep. Nové zrcadlo nad umyvadlem už tam znovu není, teď tam jsou jen rohy, které byly přišroubované. Všude po
zemi jsou střepy. A Harry má velice zastřený výraz.

"Haz, cos to zase vyváděl?" promluví na něj něžně Zayn. "Broučku?"

"Nech mě, Zee… je to v hajzlu…" mumlá Harry tiše, sotva mu jde rozumět.

"Harry…" rozejde se k němu opatrně, aby si nepořezal chodidla. Chytne jej za zápěstí a uvolní mu sevření okolo střepu. Harry ho pustí a pořád něco mumlá.

"Je to v prdeli… všechno je v háji… zase jsem všechno posral…" zvýší trošku hlas a podívá se Zaynovi hluboko do očí, než dodá: "Nejradši bych nebyl."

"Co to sakra meleš, Harry?" zavrtí hlavou nechápavě Zayn a podívá se ještě jednou na jeho ruce a na střep, co leží na zemi. Nevypadá to, že by ta krev byla z jeho rukou. "Pojď, stoupni si."

Chytne ho pevně za ruce a pomůže mu vstát. Harry tam zůstane bezvládně zírat na své bříško. A první, co Zayn udělá, je, že si ho prohlédne.

"To ne, ne… to ne. To nemyslíš vážně?! Na co kurva myslíš, do prdele už?" a začne na něj samozřejmě křičet. Harry má na břiše asi osm centimetrů dlouhý šrám, který nepřestává krvácet. A vypadá hluboce… Ale Zayn se vzchopí a něžně na Harryho zatahá za ruku. "Teď odtud opatrně vyjdeme, dávej pozor, aby sis nepořezal chodidla…"

V ložnici snoubence oblékne do županu a otočí ho ke schodům.

"Zvládneš vyjít schody?" zeptá se mladíka starostlivě.

Harry přikývne, pořád tak mimo.

"Pevně si to místo tiskni, dobře?"

Pomalu dojdou až do kuchyně. Zayn tam uchopí vařečku a vtiskne ji Harrymu do ruky, aby si tu kulatou velkou část přitlačil na tu ránu. Dovede jej do auta a připoutá ho. Sám se nepoutá, na to není čas.

"Jak ti je?" ptá se jej.

"…"

"Kurva, Harry, jak ti je?!"

"Dobrý."

"V nemocnici řekneme, že jsi v kuchyni rozbil skleničku a nedopatřením sis zapíchnul střep do břicha…" oznámí mu hlubokým hlasem. Harry, i když je mimo, pozná, že Zaynovi je do pláče.

"Dobře."

"Jestli jsi ublížil miminkům, tak už vážně nevím, co ještě dokážeš…" zamumlá s vrtěním hlavy. Na pohotovost přijedou v rekordním čase sedm minut.

Zayn Harryho chytne za ruku a táhne ho skoro v běhu do čekárny, kde sedí asi dalších pět lidí. "Kurva. Do prdele…" kleje a kleje, ale neví, co má teď dělat.

Zaklepe na dveře ordinace, a když nikdo neotvírá, klepe znovu, pak dokonce zvoní.

"Prosim vás, zbláznil jste se, nejste tady sám, mladý pane!" začne na něj křičet sestřička, když otevře dveře a už už je chce zavřít, Zayn strčí nohu mezi dveře.

image
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 2. srpna 2016 v 11:49 | Reagovat

Dixi, tahle povídka... je neskutečně silná, a zase to dokazuje, jak moc skvělá autorka jsi, vážně. Protože.. nevím, každý díl mě neskutečně chytne za srdce, dojme mě.
Plácám blbosti, promiň.
Snad se to s příchodem miminka na svět zlepší.:)

2 SergiooT SergiooT | E-mail | 17. ledna 2017 v 8:52 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

3 Mariavex Mariavex | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 8:12 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят секс-игрушки

Один из самых распространенных методов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы скоро отыщите то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

4 BethanyPsg BethanyPsg | 29. října 2017 v 14:25 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and whined about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://500px.com/laylacaleb779/about>site</a> and deal with it.

5 RonaldoSek RonaldoSek | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 6:24 | Reagovat

Hola, Me gusta mucho tu sitio, ?sigue haciendolo mejor!
http://titangel.antibioticsonlinehelp.com

6 JosephHox JosephHox | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 12:01 | Reagovat

Мы хотим предложить взглядам пациентов комплексы лечения бесплодия с применением экстракорпорального оплодотворения (ЭКО). Оплодотворение экстракорпоральным приемом (IVF) является новейшим технологичным способом зачатия ребенка не в теле матери (дословно «in vitro fertilization» - зачатие в пробирке). Такая технология делается при проблемах зачатия разного генеза, что не поддаются медикаментозной и хирургической терапии

http://adventist-dv.ru/club/user/8467/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama